EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Brzuch po porodzie

Brzuch po porodzie jest powodem wielu kompleksów u kobiet. Problemów może być kilka, przede wszystkim często po porodzie pozostaje nadmiar uporczywej tkanki tłuszczowej, trudnej do zlikwidowania. Po drugie skóra traci jędrność i elastyczność, często pozostaje nadmiar luźnej, wiotkiej skóry na brzuchu, jeśli w trakcie ciąży był znaczny przyrost wagi. Na skórze mogą również pozostać rozstępy. Ponadto po porodzie częstym problemem jest rozstęp mięśni prostych, jest to widoczne jako uwypuklenie w linii środkowej ciała, czyli wystający brzuch. Rozstęp mięśni prostych po porodzie sprzyja utracie jędrności i przyrostowi tkanki tłuszczowej.

Brzuch po ciąży

Jakie zabiegi na brzuch po porodzie?

Dobra wiadomość jest taka, że na każdy, nawet zaawansowany problem brzucha po porodzie są skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, które pomogą problem wyeliminować lub zmniejszyć. Nie na jednego uniwersalnego zabiegu, należy dobrać odpowiednio do występującego problemu, z którym się mierzymy.

  • Emtone – czyli połączenie energii fali radiowej i fali uderzeniowej ( akustycznej) na redukcję tkanki tłuszczowej, nadmiar wiotkiej skóry, cellulit, rozstępy
  • Emsculpt –skoncentrowana fala elektromagnetyczna na rozstęp mięśni prostych, wzmocnienie i odbudowanie mięśni brzucha.
    Na brzuch po porodzie doskonale sprawdza się połączenie zabiegów i technologii Emtone i Emsculpt, autorski program zabiegowy Płaski Brzuch. Idealny na brzuch po porodzie, dzięki połączeniu trzech technologii, fali radiowej, która usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej i ujędrnia i poprawia elastyczność skóry, fala akustyczna rozbija komórki tłuszczowe i wygładza skórę. Energia elektromagnetyczna wzmacnia mięśnie brzucha, redukuje rozstęp mięśnia prostego po porodzie.
  • Radiofrekencja mikroigłowa – połączenie energii fali radiowej z mikronakłuwaniem jest doskonałym rozwiązaniem na wiotki brzuch, nadmiar luźnej skóry na brzuchu. Doskonale sprawdza się po dużym ubytku wagi, kiedy pozostaje nadmiar luźnej wiotkiej skóry. Ujędrnia, napina.
  • Endermologia – Z większości zabiegów można korzystać dopiero po zakończeniu okresu karmienia piersią. Jedynym zabiegiem, który można wykonywać podczas karmienia piersią jest endermologia. To intensywny masaż specjalnie zaprojektowaną głowicą, która imituje ruch dłoni masażysty, rozdziela tkankę tłuszczową od włókien mięśniowych. Ma intensywne działanie ujędrniające, pomaga redukować oporne złogi tłuszczowe, wygładza skórkę pomarańczową

 

Zainteresował Cię ten temat? Więcej informacji o zabiegach rewitalizacji brzucha po ciąży znajdziesz na naszym blogu pod tym linkiem: „Brzuch po ciąży- zabiegi

Zabiegi rewitalizujące brzuch po porodzie

Sprawdź nasze zabiegi:

Zapraszam

Barbara Goździkowska

Masz pytania?

Barbara Goździkowska

Masz pytania?

5/5 - (1 głosów)
Światowa Innowacja!
Jedyny Laser Wolumetryczny
Red Touch PRO
NIEPOWTARZALNA PROMOCJA