EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Zabiegi na twarz Warszawa

Akcja regeneracja!
Ciesz się rabatami do -50%
Odkryj najlepsze ceny na HIT zabiegi regenerujące i odmładzające!

Regeneracja skóry twarzy

Czy wiesz, że słońce, a konkretnie promieniowanie ultrafioletowe, odpowiada w 70% za starzenie się skóry? Promieniowanie UVA niszczy struktury kolagenu i przyspiesza pojawianie się zmarszczek, i wiotczenie skóry. Dodatkowo powoduje przebarwienia i plamy posłoneczne. Skóra jest wtedy przesuszona i nie wystarczą same działania pielęgnacyjne, aby ją zregenerować i przywrócić właściwą kondycję.

W Klinice Absolu mamy AKCJĘ REGENERACJĘ, aby pomóc Ci zadbać o skórę kompleksowo – nawilżyć ją, zregenerować ale też odmłodzić poprzez stymulowanie naturalnych procesów regeneracji.
Możliwości regeneracji jest dużo, najlepiej stworzyć indywidualny plan, dostosowany do potrzeb skóry.
W zależności od tego, czy masz 20, 30, 40 , czy 50 lat, oraz jaka jest kondycja twojej skóry, twój plan będzie wyglądał inaczej.

Zabiegi na twarz

Podstawą regeneracji dla każdego rodzaju skóry jest oczyszczanie Hydrafacial oraz dodatkowe zabiegi nawilżające, w postaci mezoterapii igłowej lub mikroigłowej.
Dla skóry bardziej wymagającej, gdzie widoczne są już procesy starzenia się doskonale sprawdzą się zabiegi odmładzające i stymulujące naturalną regenerację skóry. Najbardziej skuteczne, bezpieczne i sprawdzone technologie to radiofrekwencja mikroigłowa, czyli doskonały bezinwazyjny lifting, laseroterapia, która rozwiązuje wiele problemów starzejącej się skóry, czy HIFU.
Kompleksowa regeneracja skóry zniweluje oznaki starzenia się, odmłodzi, poprawi kondycję skóry. Sprawi, że poczujesz się piękna w swojej skórze i zachowasz młody wygląd na lata!

Masz pytania?

Zabiegi odmładzające na twarz Warszawa

Skóra twarzy wymaga szczególnej troski, warto o nią zadbać, aby uniknąć przedwczesnego starzenia się skóry. Każdy pacjent ma inną kondycję skóry i inne potrzeby, dlatego zabiegi najlepiej dobrać indywidualnie, tak aby osiągnąć maksymalną skuteczność i efekt.
Warto rozpocząć od etapu oczyszczania i rewitalizacji Hydrafacial, a kolejne terapie dostosować do potrzeb. Czy będzie to głębokie nawilżanie mezoterapią igłową, czy biostymulatory, a może rewitalizacja i przebudowa skóry mikronakłuwaniem Dermapen 4.0?
Dla pacjentów, którzy chcą odmłodzić skórę polecamy rewelacyjną głęboko odmładzającą i liftingującą radiofrekwencję mikroigłową, HIFU, czy laseroterapię.

ETAP 1oczyszczenie i nawilżenie skóry twarzy. Oczyszczenie i rewitalizacja Hydrafacial to doskonały zabieg dla każdego, bez względu na wiek czy rodzaj skóry. Poprzez głębokie oczyszczenie skóry, porów oraz nawilżenie i rewitalizację doskonale i natychmiastowo poprawia kondycję skóry, rozświetla, nawilża, odmładza, oraz przygotowuje skórę do dalszych zabiegów odmładzających.

ETAP 2 – W przypadku mocno przesuszonej skóry warto dodatkowo nawilżyć ją nowoczesną mezoterapią. Polecamy mezoterapię preparatem Neauvia Hydrodeluxe, która nie tylko głęboko nawilża, ale również stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Dlaczego? Zawiera kwas hialuronowy, który wiąże wodę w skórze i dzięki temu nawilża, dodatkowo jest wzbogacony o hydroksyapatyt wapnia, który stymuluj produkcję kolagenu.
Dzięki temu Mezoterapia igłowa doskonale ujędrnia i napina skórę skórę i działa zdecydowanie dłużej i bardziej skutecznie w porównaniu do innych preparatów. Warto również zdecydować się na biostymulatory, których działanie jest zdecydowanie bardziej zaawansowane w stosunku do mezoterapii nawilżającej. Biostymulatory tkankowe ujędrniają, poprawiają kondycję skóry, stymulują naturalne procesy regeneracji skóry – produkcję kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego. Biostymulacja skóry preparatem Nucleofill, który w swoim składzie zawiera polinukleotydy, czyli kwasy nukleinowe, całkowicie biokompatybilne z organizmem ludzkim. Polinukleotydy mają zdolność wiązania wody, dzięki czemu nawilżają, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny oraz hamują fotostarzenie skóry.

ETAP 3- Zabiegi odmładzające i liftingujące z zastosowaniem najnowszych technologii medycyny estetycznej, które stymulują i uruchamiają naturalne procesy przebudowy skóry, produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra się zagęszcza, ujędrnia, poprawia się napięcie i struktura skóry.
Wyjątkowa skuteczność Radiofrekwencji mikroigłowej Virtu RF, HIFU, laseroterapii, resurfacingu czy liftingu laserowego. Zabiegi odmładzające nie tylko pozwalają pozbyć się zmarszczek, ale liftingują i zagęszczają i ujędrniają skórę, poprawiają jej kolorystykę, sprawiają, że odzyskujemy młody wygląd.

Koniec lata to doskonały moment, żeby zadbać o skórę i zregenerować ją po wakacjach. Lato to nie zawsze jest najlepszy okres dla skóry. W tym czasie nasza skóra narażona jest na nadmierne promieniowanie UVB i UVA, które jest szczególnie groźne i odpowiada za przebarwienia, przedwszesne starzenie się, zmarszki, oraz przesuszenie skóry, które również przyspiesza procesy starzenia się.
Dlatego po wakacjach warto zdecydować się na serię zabiegów regeneracyjnych i odmładzających, aby poprawić kondycję skóry.
Warto zadbać o oczyszczenie skóry i jej prawidłowe nawilżenie, zarówno wewnętrznych warstw skóry dzięki mezoterapii nawilżającej. Warto pobudzić procesy regeneracyjne w skórze a jednocześnie poprawić wygląd skóry stosując radiofrekwencję mikroigłową , czy Dermapen 4.0. Również okres powakacyjny to dobry moment, żeby rozpocząć laseroterapię i zabiegi odmładzające i liftingujące.
Po wykonaniu odpowiednio dobranej serii zabiegów regeneracyjnych skóry twarzy, szyi czy dekoltu możesz oczekiwać:

  • Głębokiego oczyszczenia skóry i porów, poprawy struktury skóry
  • Nawilżenia, ujędrnienia i regeneracji
  • Poprawy kolorytu, rozjaśnienia skóry, efektu promiennej zdrowej skóry
  • Zagęszczenia, ujędrnienia, poprawy elastyczności skóry
  • Usunięcia zmarszczek, przebarwień
  • Podniesienie owalu, odmłodzenie i bezinwazyjny lifting twarzy

Wszystkie zabiegi regeneracyjne na twarz, zarówno nawilżające, takie jak Hydrafacial, Mezoterapia na twarz, biostymulatory jak i odmładzające z zastosowaniem nowoczesnych technologii, takich jak radiofrekwencja mikroigłowa, fala radiowa, laseroterapia osiągają największą skuteczność, kiedy wykonywane są w serii zabiegowej. Seria zabiegowa to najczęściej 3-4 zabiegów.
Warto łączyć zabiegi w serii zabiegowej, tak aby działać holistycznie na różnych wymiarach skóry, zarówno płytko, jak i w głębi skóry. Dzięki temu osiągniemy zarówno gładką, promienną, nawilżoną skórę, jak również poprawimy jej gęstość, elastyczność i owal, czyli zadziałamy bardziej strukturalnie i liftingująco.
Zapraszamy na konsultacje do Absolu, kliniki Medycyny Estetycznej, gdzie doświadczeni kosmetolodzy przygotują kompleksowe plany zabiegowe zgodnie z oczekiwaniem Pacjenta.

Lifting twarzy, żuchwy , policzków czy szyi daje fantastyczne i natychmiastowe efekty odmłodzenia, przywraca proporcje twarzy.
Ogromną zaletą jest naturalny wygląd zaraz po zabiegu i efekt liftingu bez dodania objętości.
Lifting z zastosowaniem Nici PDO jest idealny dla osób, które oczekują skutecznego ale naturalnego odmłodzenia, bez wykonywania serii zabiegów i praktycznie bez okresu rekonwalescencji.
Zabieg jest bardzo ceniony ze względu na małą inwazyjność, brak okresu rekonwalescencji.

Lifting nićmi PDO można wykonywać przez cały rok, nie ma żadnych przeciwskazań do wykonywania zabiegów w lecie.
Ważne, żeby zabieg wykonywał doświadczony lekarz medycyny estetycznej z zastosowaniem najwyższej jakości preparatów. Gwarantuje to naturalny i trwały efekt.

Zabiegi oczyszczające, regenerujące, odmładzające i liftingujące na twarz wykonują doświadczeni dyplomowani kosmetolodzy. To są zabiegi, które nie naruszają ciągłości skóry.
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, czyli wolumetria twarzy, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek mimicznych, czy liftingujące nici PDO wykonują doświadczeni lekarze medycyny estetycznej.
Gwarantujemy najwyższy standard wykonania i bezpieczeństwa zabiegów.

Pierwszy etap to konsultacja z kosmetologiem, tak aby ustalić oczekiwania zabiegowe Pacjenta. W trakcie konsultacji kosmetolog opracowuje indywidualny plan zabiegowy, który jest optymalny dla Pacjenta, aby poprawić kondycję skóry, zregenerować, odmłodzić.
Tworzymy indywidualne pakiety i serie zabiegowe. Spektakularne efekty zabiegowe i satysfakcja naszych Pacjentów są dla nas najważniejsze.

Zabieg liftingu twarzy, szyi czy dekoltu wymaga dużego doświadczenia zarówno w nowoczesnych technikach wykonywania zabiegu, jak również wyczucia estetyki.
W klinice Absolu zabieg liftingu i rewitalizacji nićmi PDO wykonują doświadczeni lekarze medycyny estetycznej.

Zabiegi regeneracyjne, nawilżające, odmładzające i liftingujące na twarz, szyję , dekolt nie wymagają szczególnego przygotowania. Warto upewnić się, że w obszarze zabiegowym, na którym Pacjent chce rozpocząć serię zabiegową nie ma stanu zapalnego, podrażnienia, opryszczki.

Warto również upewnić się, że nie są przyjmowane leki i zioła światłouczulające, bo jest to przeciwskazanie przy zabiegach laseroterapii.

Warto zadbać o to, żeby skóra nie była świeżo opalona i nie było na niej stanu zapalnego po nadmiernej ekspozycji słonecznej. Jest to przeciwskazanie do większości zabiegów odmładzających z zastosowaniem technologii.

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Otwarte rany i stany zapalne na obszarze zabiegowym
  • Opryszczka

Najlepsze ceny w Warszawie na najbardziej skuteczne i nowoczesne zabiegi na twarz. Regeneracja, odmładzanie, lifting – teraz w najlepszych cenach!

Dodatkowe -10% rabatu do cen promocyjnych i pakietowych. Dotyczy wszystkich zabiegów na twarz ( poza medycyną estetyczną). Skorzystaj z wyjątkowej promocji, aby cieszyć się piękną, zdrową, młodą skórą.
Wykupione zabiegi można wykorzystać w dowolnym okresie
Akcja Regeneracja tylko do 31.08

Akcja regeneracja
Ciesz się rabatami do -50%
Odkryj najlepsze ceny na HIT zabiegi regenerujące i odmładzające!

Ceny zabiegów na twarz

Mezoterapia igłowa1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
Mezoterapia Filorga NCTF z zastosowaniem Vital Injector600 PLN / 700 PLN1500 PLN / 2100 PLN
Głeboka biorestrukturyzacja skóry biostymulatorem tkankowym NUCLEOFIL ( 1 amp 1,5ml) z zastosowaniem systemu Vital Injector 2 ( soft/medium/strong)1000 PLN / 1200 PLN2500 PLN / 3600 PLN
Mezoterapia nawilżająca I rewitalizująca NEAUVIA HYDRODELUXE ( 1 amp 2,5 ml) z zastosowaniem systemu Vital Injector 2700 PLN / 1100 PLN1950 PLN / 3300 PLN
Mezoterapia Saypa Rich Croma z zastosowaniem systemu Vital Injector 2700 PLN / 1100 PLN1950 PLN / 3300 PLN
Mezoterapia Kolagenowa Linerase – stymulator kolagenu z zastosowaniem systemu Vital Injector 2890 PLN / 1200 PLN2400 PLN / 3600 PLN
Peptydowa terapia komórek włosa I skóry głowy Dr Cyj650 PLN / 900 PLN1800 PLN / 2700 PLN
Mezoterapia Light Eyes Croma400 PLN / 600 PLN1200 PLN / 1800 PLN
Mezoterapia mikroigłowa1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA. ODMŁADZANIE. DERMAPEN 4.0
Dermapen 4.0 + Booster z substancjami aktywnymi + maska pozabiegowa – twarz700 PLN / 950 PLN1950 PLN / 2700 PLN
Dermapen 4.0 + Booster z substancjami aktywnymi – dodatkowy obszar do zabiegu150 PLN / 200 PLN400 PLN / 600 PLN
Dermapen 4.0 + kwas PRX-T33/BioRePeel/Uber Peel + maska pozabiegowa – twarz700 PLN / 950 PLN1950 PLN / 2700 PLN
Dermapen 4.0 + kwas PRX-T33/BioRePeel/Uber Peel + maska pozabiegowa – dodatkowy obszar do zabiegu150 PLN / 200 PLN400 PLN / 600 PLN
Radiofrekwencja mikroigłowa1 ZabiegPakiet 3 zabiegów
Twarz990 PLN / 1900 PLN2700 PLN / 4800 PLN
Dodatkowy obszar podczas zabiegu ( szyja, dekolt , 20 x 20 cm)400 PLN / 1900 PLN1000 PLN / 5700 PLN
Ciało ( 20 cm X 20 cm)1200 PLN / 1900 PLN3000 PLN / 4800 PLN
Hifu1 Zabieg
Cała twarz1400 PLN / 2500 PLN
Oczy ( powieka dolna, górna, kurze łapki )800 PLN / 1500 PLN
Policzki i podbródek900 PLN / 1600 PLN
Szyja600 PLN / 1000 PLN
Twarz, szyja, dekolt2400 PLN / 4000 PLN
Ciało 1 obszar 20 cm x 20 cm ( np. brzuch, kolana, uda )1000 PLN / 2000 PLN
Fotona 2 w 11 ZabiegPakiet 3 Zabiegów
Lifting& Resurfacing​- twarz950 PLN / 1800 PLN2400PLN / 4800 PLN
Lifting& Resurfacing​- twarz, szyja i dekolt1500PLN / 3200 PLN3600PLN / 9600 PLN
Zabieg1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
Twarz1800 PLN / 3600 PLN4500 PLN / 9000PLN
Twarz, szyja, dekolt2200 PLN / 4500 PLN6000 PLN / 12000 PLN
FOTONA 6D. 4 Procedury odmładzające + Smooth Eye
Zabieg1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
Twarz2500 PLN / 4500 PLN5000 PLN / 12000PLN
Twarz, szyja, dekolt3500 PLN / 5500 PLN7000 PLN / 15000 PLN
Resurfacing1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
Twarz600 PLN / 1000PLN1500 PLN / 2700 PLN
Twarz, szyja, dekolt990 PLN / 2500 PLN2200 PLN / 4800 PLN
Peeling laserowy1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
Twarz600 PLN / 1000 PLN1500 PLN / 2700 PLN
Twarz, szyja, dekolt990 PLN / 2500 PLN2200 PLN / 4800 PLN
Zabieg1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
Laserowe odmładzanie okolicy oka400PLN / 600PLN1000PLN / 1800 PLN
FOTONA Lifting i zagęszczenie skóry, poprawa owalu1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
Twarz600 PLN / 900PLN1500 PLN / 2700 PLN
Twarz, szyja, dekolt990 PLN / 1800 PLN2200 PLN / 5400 PLN
LASEROWE ZABIEGI ŁĄCZONE. 2 PROCEDURY1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
ODMŁADZAJĄCE TERAPIE ŁĄCZONE – 2 dowolne procedury- twarz950 PLN / 1600 PLN2400 PLN / 4800 PLN
ODMŁADZAJĄCE TERAPIE ŁĄCZONE – 2 dowolne procedury – twarz, szyja, dekolt1400 PLN / 3200 PLN3600PLN / 9600 PLN
LASEROWE ZABIEGI ŁĄCZONE. 3 PROCEDURY1 ZABIEGPAKIET 3 ZABIEGÓW
ODMŁADZAJĄCE I REGENERACYJNE TERAPIE ŁĄCZONE – 3 dowolne procedury – twarz1500 PLN / 2700 PLN3600 PLN / 8100 PLN
ODMŁADZAJĄCE TERAPIE ŁĄCZONE – 3 dowolne procedury – twarz, szyja, dekolt2000PLN / 3200PLN5000 PLN / 9600 PLN

Rezerwacja

Umów się na wizytę

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 21:00

Sobota 09:00 – 15:00

5/5 - (1 głosów)
AKCJA CIAŁO!
Zredukuj tkankę tłuszczową, cellulit, ujędrnij ciało!

Najbardziej nowoczesne, skuteczne technologie modelowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej

PROMOCJA 6 zabiegów - 45% taniej!