EN

Poznaj nasz zespół

Barbara Goździkowska

Założycielka Absolu

Klinika Absolu powstała z mojej pasji do pomagania kobietom wydobywania ich naturalnego piękna i zatrzymania go na dłużej. Od ponad 25 lat pracuję z kobietami i dla kobiet w branży Beauty, i wiem, że każda kobieta jest piękna, ale czasem trzeba kobietom pomóc to piękno wydobyć i pomóc w nie uwierzyć.
Sama szukałam jednego miejsca, gdzie będę mogła zadbać o twarz i ciało w bardzo skuteczny sposób, opóźnić procesy starzenia, wykorzystując najnowocześniejsze możliwości technologii urządzeń Hi-tech i medycyny estetycznej, ale przy relatywnie małej inwazyjności i rekonwalescencji.
I postanowiłam sama stworzyć takie miejsce. To było moje marzenie i moja pasja.
Śledzimy światowe trendy, wybieramy to co najlepsze i najbardziej skuteczne, stawiamy na światowe sprawdzone Bestsellery. Testujemy mnóstwo zabiegów i sprzętu, aby wybrać to co najlepsze.

Katarzyna Łęczycka

Kosmetolog

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ma bogate doświadczenie w nowoczesnych terapiach na twarz jak i na ciało z wykorzystaniem najnowszych technologii i urządzeń. Kasia jest niezwykle ciepłą, pogodną i pozytywną osobą. W kontakcie z Pacjentem kładzie nacisk na tworzenie przyjaznej atmosfery. Zawsze kieruje się empatią pomagającą w zrozumieniu Jego potrzeb. Kasia podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i skupia się na dobraniu najodpowiedniejszego zabiegu, bo efekty i satysfakcja Pacjenta są dla niej najważniejsze. W wolnych chwilach zgłębia holistyczne spojrzenie na kosmetologię, również rolę odżywiania w zachowaniu dobrej kondycji skóry.

Marta Przychodzeń

Magister Kosmetolog

Marta ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia, w trakcie który poszerzała swoją wiedzę na licznych kursach. Studia drugiego stopnia ukończyła na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Marta jest doświadczonym zabiegowcem, posiada doświadczenie w pracy z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w nowoczesnej kosmetologii zarówno w terapiach na twarz jak i ciało. Wciąż uczy się rozwija swoje kompetencje w obszarze technik zabiegowych, nowych technologii i terapii.
Marta jest niezwykle zaangażowana w pracy z Pacjentem, uśmiech i zadowolenie Pacjenta są dla niej najcenniejsze w pracy. Zawsze tryska energią i optymizmem. Prywatnie uwielbia czas spędzony w gronie znajomych oraz podróże.

Zuzanna Lewczuk

Magister Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w prestiżowych placówkach dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii gdzie współpracowała z lekarzami. Zuzia specjalizuje się zarówno w profesjonalnych zabiegach na twarz, jak i zabiegach na ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń High Tech. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do klienta, dopasowując zabieg do danych potrzeb skóry. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach z zakresu kosmetologii. W wolnych chwilach pasjonatka  żeglarstwa.

Weronika Rogowska

Bezpośredni Doradca Pacjenta

Studentka Kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Miłośniczka zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Tryska energią i kocha pracę z ludźmi. Z ogromnym zaangażowaniem oraz przyjemnością dba o samopoczucie pacjentów i zawsze służy wsparciem i poradą. Prywatnie Weronika stara się czerpać z życia jak najwięcej. Uwielbia podróżować, zwiedzać nowe miejsca, gotować oraz spędzać czas aktywnie.

Doktor Klaudia Simon

Lekarz medycyny estetycznej

Doktor Klaudia Simon jest doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej. Posiada ponad 8 lat doświadczenia. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Wciąż rozwija się i poszerza swoją wiedzę na licznych zaawansowanych szkoleniach medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w medycynie regeneracyjnej, anti-aging, modelowaniu ust, zabiegi toksyną botulinową (usuwanie zmarszczek, lifting, leczenie nadpotliwości, bruksizmu), wolumetria twarzy, metamorfozy nosa kwasem hialuronowym, nici PDO. Bardzo skutecznie łączy zabiegi liftingu nićmi PDO z modelowaniem kwasem hialuronowym.

Jest lekarzem niezwykle empatycznym, wsłuchuje się w potrzeby pacjentów i realizuje ich marzenia o pięknym młodszym wyglądzie. Stawia na piękny, naturalny wygląd.

Joanna Ulanowska

Terapeutka

Terapeutka Bilogicznej Odnowy Twarzy. Kosmetyczka, certyfikowana absolwentka Face Modelling Academy – Manualnych Terapii Twarzy, gdzie otrzymała uprawnienia do pracy z metodą Facemodelling Program TM oraz Kinesiotapingiem Bio – Estetycznym. Ukończyła studia ekonomiczne, potem podyplomowo kosmetologię. Teraz rozwija swoją największą pasję pracy z twarzą, ciałem i umysłem. Ukończyła wiele certyfikowanych programów Akademia Spa Tomasza Tomasika, Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu Manualistic Dr Sergieja Shurchevicha i innych. Dzisiaj pracuje wykorzystując dostępne techniki i narzędzia oraz tworzy autorskie programy dostosowując je do indywidualnych potrzeb pacjentów. Największą satysfakcją dla Asi jest zadowolenie pacjenta jakie widzi w swoim wyglądzie i samopoczuciu. ‘Wszyscy jesteśmy połączeni, ale każdy z nas ma inną historię i potrzeby’

Lekarz Dina Hadi

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka kierunku lekarskiego na Wydziale nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na kongresach i szkoleniach

5/5 - (1 głosów)