EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Poznaj nasz zespół

Barbara Goździkowska

Założycielka Absolu

Jestem założycielką i właścicielką kliniki Absolu. Klinika Absolu powstała z mojej pasji do pomagania kobietom wydobywania ich naturalnego piękna i zatrzymania go na dłużej. Od ponad 25 lat pracuję z kobietami i wiem, że każda kobieta jest piękna, ale czasem trzeba pomóc to piękno wydobyć i w nie uwierzyć. Chciałam stworzyć takie miejsce, którego sama szukałam, gdzie będę mogła holistycznie zadbać o siebie, o swoją skórę, ciało i w bardzo bezpieczny sposób opóźnić procesy starzenia wykorzystując najnowocześniejsze możliwości technologii urządzeń Hi-Tech i medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Stawiam na najbardziej nowoczesne rozwiązania medycyny regeneracyjnej, która opiera się na naturalnej stymulacji i regeneracji skóry. Podchodzę indywidualnie do każdego Pacjenta i jego potrzeb, aby jak najbardziej profesjonalnie i skutecznie zadbać o jego potrzeby i stworzyć indywidualny plan terapii, bo holistyczne dbanie o siebie i profilaktyka anti-aging to proces , współpraca, zaufanie i relacja.

Moja pasja to nowoczesne terapie o małej inwazyjności, ale wysokiej skuteczności oraz terapie łączone, o większej skuteczności. Wciąż rozwijam się, poszukuję nowych rozwiązań i najczęściej testuję je na sobie. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i satysfakcja Pacjentów.

Stawiam na ciągły rozwój, poszerzam wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach, międzynarodowych kongresach medycznych AMWC, kongresach dermatologii.

Kosmetologia bioestetyczna, studia podyplomowe WSIIZ.

Katarzyna Łęczycka

Kosmetolog

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ma bogate doświadczenie w nowoczesnych terapiach na twarz jak i na ciało z wykorzystaniem najnowszych technologii i urządzeń. Kasia jest niezwykle ciepłą, pogodną i pozytywną osobą. W kontakcie z Pacjentem kładzie nacisk na tworzenie przyjaznej atmosfery. Zawsze kieruje się empatią pomagającą w zrozumieniu Jego potrzeb. Kasia podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i skupia się na dobraniu najodpowiedniejszego zabiegu, bo efekty i satysfakcja Pacjenta są dla niej najważniejsze. W wolnych chwilach zgłębia holistyczne spojrzenie na kosmetologię, również rolę odżywiania w zachowaniu dobrej kondycji skóry.

Marta Przychodzeń

Magister Kosmetolog

Marta ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia, w trakcie który poszerzała swoją wiedzę na licznych kursach. Studia drugiego stopnia ukończyła na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Marta jest doświadczonym zabiegowcem, posiada doświadczenie w pracy z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w nowoczesnej kosmetologii zarówno w terapiach na twarz jak i ciało. Wciąż uczy się rozwija swoje kompetencje w obszarze technik zabiegowych, nowych technologii i terapii.
Marta jest niezwykle zaangażowana w pracy z Pacjentem, uśmiech i zadowolenie Pacjenta są dla niej najcenniejsze w pracy. Zawsze tryska energią i optymizmem. Prywatnie uwielbia czas spędzony w gronie znajomych oraz podróże.

Zuzanna Lewczuk

Magister Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w prestiżowych placówkach dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii gdzie współpracowała z lekarzami. Zuzia specjalizuje się zarówno w profesjonalnych zabiegach na twarz, jak i zabiegach na ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń High Tech. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do klienta, dopasowując zabieg do danych potrzeb skóry. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach z zakresu kosmetologii. W wolnych chwilach pasjonatka  żeglarstwa.

Weronika Rogowska

Dyplomowany Kosmetolog

Weronika jest dyplomowanym kosmetologiem. Ukończyła studia kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Posiada szkolenia i doświadczenie w pracy z najnowszymi technologiami kosmetologii Hi-Tech.

Do pracy z Pacjentem podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem, jej misją jest poprawa wyglądu oraz samopoczucia pacjentów. Wkłada dużo serca, aby Pacjenci osiągali oczekiwane efekty zabiegowe, ale również czuli się zaopiekowani i otoczeni troską.

Piotr Grabowski

Lekarz Medycyny Estetycznej

Doktor Piotr Grabowski jest absolwentem kierunku stomatologii na Akademii
Medycznej w Łodzi, po której ukończeniu odbył liczne staże, zdobywając doświadczenie u najlepszych stomatologów w kraju.

Jest również absolwentem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. W Klinice Absolu zajmuje się medycyną estetyczną – anti
aging. Swoje kwalifikacje podnosi uczestnicząc regularnie w kursach, szkoleniach i kongresach  z medycyny estetycznej.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu zawodowemu potrafi bardzo profesjonalnie i holistycznie podejść do Pacjenta, a wiedza zdobyta przez lata praktyki pozwala na tworzenie dokładnych planów leczenia dopasowanych indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Stawia na naturalne efekty, lubi łączyć terapie, aby osiągać jak najlepsze rezultaty poprawy wyglądu i naturalnego odmłodzenia.

3.6/5 - (28 głosów)
AKCJA CIAŁO!
Zredukuj tkankę tłuszczową, cellulit, ujędrnij ciało!

Najbardziej nowoczesne, skuteczne technologie modelowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej

PROMOCJA 6 zabiegów - 45% taniej!