EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Zabiegi na brzuch

ujędrniające i odchudzające

płaski brzuch

Zabiegi na brzuch

Marzysz o płaskim, wyrzeźbionym brzuchu? Mamy dla Ciebie INNOWACYJNY I NAJSILNIEJSZY BEZINWAZYJNY PROGRAM, który ma za zadanie redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawę gęstości i ujędrnienia skóry brzucha przy jednoczesnym modelowaniu, stymulowaniu i rzeźbieniu mięśni. Jest to możliwe dzięki połączeniu w jeden protokół zabiegowy najnowszych, superskutecznych technologii -HIFEM, czyli zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej częstotliwości oraz fali radiowej i fali uderzeniowej.

Ujędrnianie brzucha z Programem Płaski brzuch

Pakiet obejmuje 10 zabiegów na brzuch w ciągu 5 sesji zabiegowych; wykonywanych w ilości 1-2 tygodniowo. Zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowszych urządzeń medycznych do modelowania ciała i stymulowania mięśni i redukcji cellulitu światowego lidera firmy BTL

W programie Płaski Brzuch wykonujemy:

 • 5 zabiegów na brzuch i mięśnie brzucha urządzeniem BTL EMSCULPT, 
 • 5 zabiegów na brzuch urządzeniem BTL EMTONE.
 

Dzięki serii zabiegowej tkanka tłuszczowa jest zredukowana, skóra ujędrniona i zagęszczona.

Program Płaski Brzuch łączy te trzy najbardziej skuteczne technologie w 4 sesje zabiegowe, dla maksymalnej skuteczności i rewelacyjnych efektów, którymi będziesz mogła się cieszyć na wiosnę

BTL Emsculpt - rzeźbienie mięśni i ujędrnianie skóry brzucha

Rewolucyjne urządzenie do modelowania i rzeźbienia ciała i stymulowania mięśni, działa na zasadzie aktywowania supermaksymalnych skurczy mięśni, podczas stymulowania mięśni jednocześnie spala tkankę tłuszczową. Po serii zabiegów pacjent widzi wyjątkową satysfakcję z poprawy wyglądu – dzięki jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększeniu gęstości i objętości mięśni.

BTL Emtone- zabiegi na brzuch

To technologiczna innowacja w zabiegach ujędrniania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej oraz pozostałych oznak niedoskonałości skóry, takich jak wiotkość skóry i brak jędrności.

Jest to połączenie w jednej aplikacji i jednoczesnym zabiegu dwóch najskuteczniejszych, sprawdzonych i bezpiecznych technologii- monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej fali akustycznej.

Ujędrnianie skóry brzucha

Zdanie eksperta o zabiegach na brzuch

Barbara Goździkowska

To jest prawdziwa petarda! Nasz bestsellerowy program modelowania ciała, redukcji tkanki tłuszczowej , ale też ujędrnienia, jeśli skóra na brzuchu zaczyna wiotczeć, który przynosi doskonałe efekty.
Uważam, że to jeden z najbardziej skutecznych programów zabiegowych do modelowania ciała i usuwania tkanki tłuszczowej i ujędrniania dostępnych w nowoczesnych klinikach medycyny estetycznej.
Połączenie trzech technologii na jednym zabiegu, czyli fali radiowej, fali akustycznej i energii elektromagnetycznej ( technologie innowacyjnych urządzeń BTL, lidera na rynku zabiegów modelowania ciała) sprawia, że tkanka tłuszczowa ulega redukcji, zarysowują się mięśnie brzucha, poprawia się wygląd ciała. To sprawdzona terapia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Zabieg polecam również kobietom po ciąży – sprawdza się doskonale!
Wiem, jak dużym dyskomfortem może być nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha. Teraz możesz skutecznie usunąć ten problem skuteczną terapią z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych technologii. Polecam!

Zapraszam do świata Absolu!

Barbara Goździkowska

Masz pytania?

Zabiegi wyszczuplające na brzuch Warszawa

Jak się pozbyć tłuszczu z brzucha?

To częste pytanie naszych pacjentów. W Klinice Absolu jesteśmy liderami w modelowaniu ciała. Dysponujemy najbardziej nowoczesnymi urządzeniami o wysokiej skuteczności w usuwaniu tkanki tłuszczowej z brzucha, boczków, oferujemy zabiegi na brzuch, aby przywrócić jędrność i wzmocnić mięśnie, mamy sprawdzone zabiegi na ujędrnianie brzucha.
Chcąc skorzystać z zabiegów modelowania ciała i niwelowania jego mankamentów warto upewnić się, jakimi urządzeniami Hi-Tech dysponuje klinika i zrozumieć, na jakiej zasadzie działają zastosowane w nich technologie. Warto skorzystać z tych najbardziej sprawdzonych i skutecznych, które jednocześnie zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa pacjenta i są bezinwazyjne.

Jednym z najbardziej skutecznych zabiegów na tłuszcz na brzuchu jest EMTONE. Jest to bardzo nowoczesne i skuteczne urządzenie do walki z mankamentami ciała, takimi jak tkanka tłuszczowa, cellulit czy wiotka skóra. Monopolarna fala radiowa podgrzewa tkankę podskórną do 45-55 stopni Celsjusza. Energia ta dociera głęboko, do 4 cm w głąb tkanki tłuszczowej. Podgrzanie i wywołany efekt termiczny powodują kontrolowaną apoptozę, czyli śmierć komórek tłuszczowych, które następnie są metabolizowane. W uproszczeniu można powiedzieć, że zabieg spala tłuszcz z brzucha. Dodatkowo energia cieplna działa głęboko i pobudza produkcję nowych włókien kolagenowych. Czyli stymuluje naturalne procesy regeneracji skóry, która staje się bardziej jędrna i elastyczna. W zabiegu EMTONE wykorzystane są jednocześnie dwie bardzo nowoczesne technologie, dlatego zabieg charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością w usuwaniu nadmiernego tłuszczu z brzucha, czy usuwanie boczków. Monopolarna fala radiowa połączona jest z falą akustyczną. Fala akustyczna to jedna z najbardziej skutecznych technologii w fizjoterapii, modelowaniu ciała i usuwaniu cellulitu i otyłości. Fala akustyczna rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, co przyspiesza lipolizę. Jednocześnie fala akustyczna działa ujędrniająco- skóra staje się bardziej ukrwiona, elastyczna, gładsza. Jedyny zabieg, który łączy dwie niezwykle skuteczne technologie w jednym urządzeniu i dlatego charakteryzuje się największą skutecznością w usuwaniu tkanki tłuszczowej z brzucha, ud; jest to też niezwykle skuteczny zabieg na boczki. Po serii 5-8 zabiegów niechciany tłuszczyk i boczki znikają, ciało staje się wygładzone, jędrne.

 

Dla osób, które szukają bardzo naturalnego sposobu kompleksowego dbania o ciało i profilaktyki ciała doskonała jest endermologia lpg Alliance. To bardzo nowoczesny zabieg, polegający na intensywnym masażu podciśnieniem, który jest zdecydowanie bardziej intensywny i skuteczny w porównaniu do masażu manualnego. Endermologia działa na wiele mankamentów ciała, takich jak tkanka tłuszczowa na brzuchu, boczki, uda, cellulit czy utrata elastyczności i wiotka skóra na brzuchu i na udach.

Endermologia wymaga wykonania większej serii zabiegów, aby osiągnąć pożądane efekty takie jak usuwanie boczków, tkanki tłuszczowej z brzucha, ud czy pośladków. Gwarantuje ujędrnienie brzucha, poprawia jakość i elastyczność skóry. W trakcie jednego zabiegu można opracować klika partii ciała, w zależności od potrzeb pacjenta. Bardzo dobre rezultaty daje łączenie endermologii z bardziej intensywnymi zabiegami Emtone i Emsculpt. Endermologia poprawia ukrwienie skóry, intensywny masaż stymuluje i pobudza komórki , poprawia ich metabolizm. Zastosowanie bardziej intensywnych technologii przyspiesza usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha, czy innych problematycznych obszarów.

Zabiegi na brzuch to szeroka kategoria zabiegowa, może dotyczyć takich problemów jak usuwanie tłuszczu z brzucha, brzuch po ciąży, zabiegi ujędrniające brzuch, również usuwanie boczków, czy modelowanie i rzeźba brzucha.
Obszar wykonywania zabiegu jest dobierany indywidualnie do każdego pacjenta, w zależności od mankamentów sylwetki, których chce się pozbyć. Jeśli podstawowym problemem jest spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha czy boczków, to zabieg wykonuje się konkretnie na te obszary. Najbardziej skutecznym zabiegiem jest Emtone, który nie tylko spala tkankę tłuszczową, ale również poprawia strukturę skóry, ujędrnia. Zabieg wykonuje się ruchem kolistym i obszar zabiegowy rozgrzewany jest do temperatury ok 42 stopni Celsjusza, bo wtedy następuje apoptoza komórek tłuszczowych.
Jeśli problemem jest ujędrnienie i pozbycie się wiotkiej skóry z brzucha również serię zabiegów wykonuje się konkretnie na tą okolicę, gdzie znajduje się problem. W zależności od zaawansowania utraty elastyczności skóry i wiotkości dobiera się serię zabiegów Emtone, Radiofrekwencję Mikroigłową Virtu lub HIFU. Z reguły obszar zabiegowy to 20 cm na 20 cm.
Modelowanie, rzeźba i wzmocnienie mięśni brzucha wykonuje się aplikując pojedynczy aplikator EMSCULPT. W przypadku dużej otyłości wykorzystuje się jednocześnie dwa aplikatory EMSCLPT na obszar zabiegowy brzucha.
Większość zabiegów na brzuch, takich jak Emtone, Emsculpt, Radiofrekwencja Mikroigłowa, HIFU wykonuje się na określonym obszarze, najczęściej jest to 20 cm na 20 cm. Związane jest to z dużą energią termiczną deponowaną na obszar zabieogwy, która wykorzystana jest w trakcje zabiegu.
Jedyny zabieg, który wykonujemy na 4 obszary ciała podczas jednego zabiegu to endermologia. W przypadku endermologii obszary zabiegowe dostosowuje się do potrzeb pacjenta. Mogą być to brzuch, boczki, uda przód i tył, czyli obszary najczęściej dotknięte nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem i nierówną strukturą skóry. Aby zwiększyć skuteczność endermologii aby pozbyć się tłuszczu z brzucha warto połączyć endermologię z zabiegiem emtone, który jest dedykowany do spalania i usuwania tkanki tłuszczowej.

Jaki jest idealny brzuch? 99% kobiet odpowie, że płaski, jędrny, z ładnie zarysowanymi pod skórą mięśniami.
Czy można osiągnąć takie efekty? Tak, bez względu na wiek można cieszyć się płaskim, jędrnym brzuchem. Dzięki nowoczesnym zabiegom z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych technologii, potwierdzonych badaniami w modelowaniu ciała i walce z mankamentami ciała

 • Redukcja tkanki tłuszczowej – czyli spalanie tłuszczu z brzucha- ten efekt można uzyskać po serii 5 zabiegów łączonych Emtone i Emsulpt na brzuch. To bestsellerowy program w klinice Absolu, charakteryzuje się ogromną skutecznością zabiegową w rozwiązywaniu problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach czy boczkach
 • Usuwanie boczków – to bardzo częsty mankament, polegający na odkładaniu się fałdek tłuszczu w okolicy pleców. Sprawia, że czujemy się bardzo niekomfortowo i nieestetycznie, szczególnie zakładając bardziej dopasowane sukienki. Dlatego warto zdecydować się na zabiegi, które pomogą skutecznie w usuwaniu boczków. Najwyższą skuteczność pozwolą osiągnąć łączone zabiegi na boczki endermologii oraz Emtone, skupione na spaleniu tkanki tłuszczowej z okolic pleców.
 • Zabiegi ujędrniające brzuch – jest kilka alternatywnych możliwości, które rozwiązują problem utraty jędrności na brzuchu. W zależności od stopnia zaawansowania problemu zabiegi ujędrniające na brzuch to Emtone, HIFU, czy Radiofrekwencja Mikroigłowa. Każdy z tych zabiegów charakteryzuje się ogromną skutecznością zabiegową, nie jest inwazyjny i bolesny i dobiera się indywidualnie do problemu pacjenta. Czy to brzuch po ciąży, czy wiotka skóra związana z procesem starzenia i utratą elastyczności, czy nadmiar skóry na brzuchu po odchudzaniu- w Klinice Absolu znajdziemy skuteczne rozwiązanie!
  Najbardziej skuteczne efekty ujędrnienia brzucha, poprawy elastyczności, pozbycia się wiotkiej skóry na brzuchu zapewnią Emtone, czyli połączenie monopolarnej fali radiowej i fali akustycznej podgrzewają włókna kolagenowe, co prowadzi do stymulacji i produkcji kolagenu i elastyny – i w efekcie zagęszczenia i ujędrnienia skóry. Jest to bardzo dobre rozwiązanie na brzuch po ciąży, bo jednocześnie pozwoli rozwiązać problem nadmiaru tkanki tłuszczowej, ujędrnienia i poprawy elastyczności skóry.
  Na bardzo wiotką skórę na brzuchu, szczególnie u osób starszych z zaawansowanym procesem starzenia się skóry bardzo skutecznie zadziała HIFU, czyli skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które powodują głębokie przegrzanie komórek i stymulację włókien kolagenowych.
 • Jeśli problemem jest wiotka skóra na brzuchu lub nadmiar skóry po ciąży czy odchudzaniu, to pogromcą tych problemów jest radiofrekwencja mikroigłowa. To niesamowicie skuteczny zabieg – bardzo intensywny, bo łączący dwie technologie fali radiowej i mikronakłuwania, bardzo bezpieczny, bezbolesny i mało inwazyjny. Prawdziwy pogromca wiotkiej skóry, zapewnia lifting, zagęszczenie skóry. Efekt – elastyczna, jędrna skóra na brzuchu.
 • Brzuch po ciąży – nasi Pacjenci osiągają najbardziej spektakularne efekty stosując zabiegi łączone. Dlaczego? Zabiegi łączone działają wielopłaszczyznowo. Bestsellerowy pakiet w klinice Absolu, łączący zabiegi EMTONE i EMSCULPT, wykonywane podczas jednej wizyty, działają zarówno na spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki zastosowanej monopolarnej fali radiowej, jak i na rozbicie komórek tłuszczowych i ujędrnienie skóry poprzez falę akustyczną oraz na głębokie mięśnie i ich rozwój poprzez stymulację energii elektromagnetycznej. Czyli działanie jest wielopłaszczyznowe, rozwiązuje jednocześnie kilka problemów – i zapewnia spektakularny efekt w szybkim czasie, takie jak usuwanie tłuszczu z brzucha, wzmocnienie mięśni brzucha i wymodelowanie, uwidocznienie rzeźby, oraz ujędrnienie brzucha.

Zabiegi na brzuch są różnorodne i każdy z nich ma inny wpływ na tkankę tłuszczową i skórę. Najlepsze zabiegi na brzuch po ciąży to Emtone, Emsculpt, Endermologia, ale także Radiofrekwencja mikroigłowa.

Ilość zabiegów na brzuch to bardzo indywidualna kwestia. Przede wszystkim zależy od tego jaki problem pacjenta rozwiązujemy i jak ten problem jest zaawansowany. W zależności od tego, czy usuwamy tkankę tłuszczową z brzucha, czy ujędrniamy brzuch, czy rzeźbimy mięśnie brzucha ilość zabiegów dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. W większości przypadków rekomendujemy zabiegi łączone, które charakteryzują się większą skutecznością. W przypadku umiarkowanych problemów – tkanka tłuszczowa na brzuchu, utrata jędrności, brak mięśni, często wystarcza seria pięciu zabiegów Emtone i Emsculpt aby osiągnąć zdecydowaną poprawę wyglądu brzucha, usunąć oponkę z brzucha, wzmocnić i zarysować mięśnie brzucha i ujędrnić brzuch.
Decydując się na zabiegi na brzuch warto zwrócić uwagę na systematyczność wykonywania zabiegów. Systematyczność ma ogromny wpływ na efekty zabiegowe.
Zabiegi ujędrniające na brzuch takie jak endermologia należy wykonywać 2 razy w tygodniu, nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu. Zabieg endermologii powinien być wykonany w serii minimum 10-15 zabiegów, aby osiągnąć pożądane efekty.
Zabieg na redukcję tkanki tłuszczowej i ujęrdrnienie brzucha – Emtone należy wykonywać 1 raz w tygodniu.
Zabiegi Radiofrekwencji Mikroigłowej na wiotką skórę na brzuchu, brzuch po ciąży, rozstępy na brzuchu wykonuje się raz w miesiącu, tak aby skóra po zabiegu mogła się w naturalny sposób przebudować.
Dlatego decydując się na zabiegi na brzuch należy zaplanować całą serię zabiegową tak, aby skuteczność zabiegów była jak najwyższa. W klinice medycyny estetycznej Absolu doświadczeni kosmetolodzy planują wraz z pacjentem cały program zabiegowy i na bieżąco monitorują rezultaty.

Zabiegi na brzuch mają szerokie możliwości zastosowania i są w stanie rozwiązać większość problemów, z jakimi zgłaszają się pacjenci – oponka, czyli tłuszcz na brzuchu, utrata jędrności, wiotka skóra na brzuchu, nadmiar skóry na brzuchu po odchudzaniu, brzuch po ciąży . Klinika medycyny estetycznej Absolu dysponuje najnowszymi urządzeniami do walki z różnymi mankamentami sylwetki i rozwiązuje wszystkie problemy związane z poprawą atrakcyjności brzucha.
Zabiegi polecane są tym wszystkim, którzy czują dyskomfort związany z wyglądem brzucha i nie są w stanie rozwiązać tych problemów dietą czy ćwiczeniami. Zabiegi na brzuch wykonywanie w klinice medycyny estetycznej Absolu charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością zabiegową.
Są doskonałym uzupełnieniem wysiłków związanych z ćwiczeniami i zmianą diety. Jeśli Pacjent działa całościowo, ćwiczy, zmienia nawyki żywieniowe o korzysta z zabiegów modelujących ciało, wtedy efekty są osiągane najszybciej.
Zabiegi na brzuch w klinice medycyny estetycznej polecane są również osobom, które nie chcą bądź nie mogą ćwiczyć. Są skutecznym sposobem poprawy jakości ciała.
W przypadku niektórych problemów, jak na przykład utrata jędrności i elastyczności skóry, nadmiar skóry na brzuchu czy wiotka skóra na brzuchu – w takim przypadku ćwiczenia niewiele pomogą na poprawę kondycji skóry. Jedynym skutecznym sposobem jest seria zabiegów ujędrniających ciało w klinice medycyny estetycznej.
Zabiegi na brzuch polecane są również osobom, które borykają się z problemem osłabienia mięśni brzucha. Jest to często związane z kontuzjami, przebytymi chorobami czy wiekiem. Zabieg EMSCULPT jest doskonałym zabiegiem, który wzmacnia mięśnie brzucha, poprawia ich kondycję i rozwój. Jest to doskonały zabieg wzmacniający i rehabilitacyjny.

W Klinice Absolu zabiegi na brzuch wykonują doświadczeni dyplomowani Kosmetolodzy. Mają duże doświadczenie i doskonałe efekty w pracy z ciałem i dobierają zabiegi tak, aby jak najbardziej skutecznie rozwiązały problem pacjenta, poprawiły jego komfort i satysfakcję.

Pierwsza wizyta przed rozpoczęciem zabiegów wyszczuplających i ujędrniających na brzuch rozpoczyna się konsultacją z kosmetologiem, tak aby ustalić jaki jest problem, jak mocno jest zaawansowany i jak najlepiej go rozwiązać. Usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha może wymagać innego podejścia, gdy jest niewiele tkanki tłuszczowej, ale już trzeba zaplanować inny plan zabiegowy jeśli jest duża oponka na brzuchu i boczki. Również istotne jest czy usuwanie tłuszczu z brzucha to jest jedyny cel pacjenta, czy również należy ujędrnić skórę na brzuchu i poprawić jej elastyczność.
Zabiegi na brzuch wykonywane są w serii, najczęściej jeden raz w tygodniu. Chociaż w przypadku endermologii na brzuch zabieg można wykonywać częściej nawet 2-3 razy w tygodniu.
Wszystkie zabiegi wyszczuplające i ujędrniające na brzuch wykonywane są z użyciem urządzeń Hi-tech. W zależności od rozwiązywanego problemu stosowana jest inna technologia zabiegowa, inny rodzaj stymulacji tkanej i każdy zabieg wygląda inaczej.
Endermologia na brzuch – to zabieg na ujędrnienie, wyszczuplenie brzucha. Do tego zabiegu Pacjent zakłada specjalny strój zabiegowy. W trakcie zabiegu po ciele przesuwana jest specjalna głowica masująca, zabieg endermologii jest formą masażu podciśnieniem.
Zabieg Emtone na spalanie tkanki tłuszczowej na brzuchu oraz na ujędrnienie brzucha – to zabieg bardzo intensywny, który wykorzystuje aż dwie technologie. Energia fali radiowej w połączeniu z falą akustyczną spalają tkankę tłuszczową, rozbijają cellulit i działają ujędrniająco. Podczas tego zabiegu pacjent ma podklejoną specjalną elektrodę. Na obszarze zabiegowym kosmetolog wykonuje intensywne koliste ruchy głowicą zabiegową, która rozgrzewa obszar zabiegowy.
Zabieg Emsculpt, który jest doskonałym zabiegiem na brzuch po ciąży, oraz rzeźbi mięśnie i ciało polega na przyłożeniu głowicy na brzuch, przez którą energia elektromagnetyczna generuje bardzo intensywne skurcze brzucha i w ten sposób rozbudowuje mięśnie i spala tkankę tłuszczową.
Wszystkie zabiegi na brzuch są nieinwazyjne, odczuwalne dla pacjenta ale komfortowe.

W Klinice Absolu naszą filozofią jest maksymalna skuteczność i efekty, przy minimalnej inwazyjności. Nowoczesne, bardzo zaawansowane urządzenia pozwalają osiągać metamorfozy ciała w bez bólu. Zabiegi są odczuwalne, ale nie są bolesne i inwazyjne.
Co można odczuwać podczas zabiegów na brzuch?
Przy zabiegu na tkankę tłuszczową Emtone odczuwalne jest intensywne ciepło. Zabieg polega na wykorzystaniu silnej energii fali radiwej do uszkodzenia komórek tłuszczowych
Przy zabiegu na rzeźbę i mięśnie, EMSCULPT stymulującym mięśnie – pacjent odczuwa bardzo intensywną pracę mięśni, w postaci skurczów i silnego napięcia mięśni. Tak jakby mięśnie samodzielnie wykonywały super intensywny trening.
Zabieg endermologii na brzuch jest bardzo przyjemny i relaksujący. To najbardziej przyjemny zabieg na ciało, jednocześnie intensywny i skuteczny. Podczas zabiegu endermologii na brzuch pacjent odczuwa intensywny masaż brzucha.
Zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej na brzuch wykonuje się w znieczuleniu kremem. W trakcie zabiegu ujędrniającego na brzuch pacjent odczuwa minimalne ukłucia. Nie są bolesne, bo obszar jest znieczulony przed zabiegiem.
Każdy zabieg dostarcza inne odczucia, w zależności od tego jaka technologia jest wykorzystana w urządzeniu i w jaki sposób działa na usuwanie mankamentów ciała. Natomiast zabiegi nie są bolesne, są odczuwalne ale w pełni komfortowe.
Jeśli chciałabyś skorzystać z zabiegów na brzuch, ale boisz się, że będą bolesne i nieprzyjemne – zapraszamy do Kliniki Absolu, gdzie doświadczeni specjaliści zadbają nie tylko o skuteczność zabiegową, ale również o pełen komfort.

Zabiegi na brzuch nie wymagają szczególnego przygotowania. Przed wykonaniem zabiegów przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna, aby dobrać właściwy plan zabiegowy, który w najbardziej skuteczny sposób zniweluje mankamenty ciała takie jak tkanka tłuszczowa na brzuchu, boczki, brzuch po ciąży, wiotką skórę na brzuchu czy ujędrnienie brzucha.

Do przeciwwskazań do wyszczuplających zabiegów na brzuch należą:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Stany zapalne w miejscu zabiegowym
 • Choroba nowotworowa
 • Problemy z niewydolnością nerek i wątroby
 • Metalowe implanty
 • Epilepsja
 • Choroby serca

Jest bardzo dużo zabiegów wyszczuplających dostępnych w klinikach i gabinetach. Jak wybrać te właściwe, które będą skuteczne oraz jaka powinna być cena?
Przed podjęciem decyzji gdzie zdecydować się na zabiegi modelujące ciało warto sprawdzić, jakimi urządzeniami do modelowania ciała dysponuje gabinet czy klinika. Czy specjalizuje się w zabiegach na ciało, na ile szeroka jest oferta zabiegów wyszczuplających. Zabiegi wyszczuplające są bardzo skuteczne pod warunkiem, że zastosowane są najnowsze urządzenia do modelowania ciała i technologie, które mają potwierdzoną skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej czy ujędrnianiu. Bardzo wysokiej jakości i charakteryzujące się wysoką skutecznością urządzenia do modelowania ciała produkowane są między innymi przez koncern BTL, światowego lidera w zabiegach na ciało. Również firma LPG Alliance, producent kultowego urządzenia endermologia ma potwierdzoną badaniami skuteczność i miliony wiernych Pacjentów na całym świecie, którzy włączyli regularne zabiegi endermologii do swojego stylu życia.

Cena zabiegów wyszczuplających brzuch zależy od wielu czynników. Przede wszystkim kluczowa jest lokalizacja oraz standard kliniki. Kolejnym elementem, który ma wpływ na cenę jest szerokość oferty zabiegowej i jakość urządzeń do ciała. Na rynku dostępne są bardzo różne urządzenia do modelowania ciała, ale tylko te oryginalne urządzenia premium, od światowych liderów technologii medycznych, dają gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa.
Dlatego warto zwrócić uwagę, czy gabinet wykonuje zabiegi na urządzeniu oryginalnym, czy na ‘ kopii’.
Nowoczesne urządzenia i ich jakość mają największy wpływ na ceny zabiegów. W przypadku zabiegów wyszczuplających ciało należy wykonać je w serii, bo tylko wtedy przyniosą pożądany efekt. Przy serii zabiegowej cena za zabieg wyszczuplający jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna, niż w przypadku pojedynczego zabiegu.
W Klinice Absolu jesteśmy liderami w zabiegach wyszczuplających na ciało. Naszą misją jest wspieranie kobiet, aby poczuły się piękne w swoim ciele i uwierzyły w siebie. Dlatego cena zabiegów wyszczuplających jest bardzo atrakcyjna, tak aby umożliwić wszystkim odkrycie i skorzystanie najbardziej skutecznych programów zabiegowych na modelowanie ciała i wyszczuplanie. Tworzymy programy autorskie i łączymy technologie zabiegowe dla maksymalnej skuteczności i efektów.
Ceny za wyszczuplający zabieg na ciało zaczynają się od 250 złotych w przypadku terapii łączonych i pakietów. Zapraszamy.

Zabiegi ujędraniące na brzuch- promocja!

Cena

ZabiegCena pakietowaCena regularna
10 zabiegów – 5 wizyt – 2 technologie
5 X EMSCULPT – modelowanie mięśni brzucha, redukcja tkanki tłuszczowej ; 5 X EMTONE – ujędrnienie, redukcja cellulitu (fala radiowa I akustyczna)2500 PLN6400 PLN

Rezerwacja

Umów się na wizytę

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 21:00

Sobota 09:00 – 15:00

Zabiegi łączone na mięśnie brzucha

Terapie łączące technologie i działające na problematyczne obszary są najbardziej skuteczne. Oczekując szybszych efektów w usunięciu tkanki tłuszczowej warto połączyć zabiegi Emsculpt  i Emtone z zabiegami Endermologii LPG Alliance. Endermologia gwarantuje naprawdę spektakularne efekty redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, redukcji obwodów, usuwa obrzęki, poprawia jakość skóry – ujędrnienia, uelastycznia skórę.

Przede wszystkim ważne, żeby zabieg był wykonany w serii 10 -15 zabiegów, najlepiej 2 x w tygodniu. W trakcie terapii należy przestrzegać zdrowej diety, ograniczyć cukier, słodycze, węglowodany. Należy nawadniać organizm, wypijając 2-2,5 litra wody dziennie. Działania wspomagające podnoszą skuteczność zabiegów medycyny estetycznej

Zabiegi ujędrniające brzuch Warszawa

Smukła, proporcjonalna sylwetka i ładnie zarysowana talia to oznaka atrakcyjnego wyglądu, o którym marzą wszystkie kobiety. Jednym z najbardziej istotnych atrybutów atrakcyjnego wyglądu zarówno u kobiet jak i u mężczyzn jest płaski brzuch. Różne są przyczyny tego, że narzekamy na wystający brzuch – #1 to nadmiar tkanki tłuszczowej, ale powodem mogą być też słabe mięśnie.

Zabiegi na brzuch po ciąży

Tłuszcz na brzuchu to nie jedyny mankament, z którym walczy większość kobiet. Problemem jest również brzuch po ciąży, czyli utrata elastyczności i jędrności skóry na brzuchu, często nadmiar skóry na brzuchu i osłabione mięśnie proste brzucha. Na skórze mogą również pozostać rozstępy. 

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem na płaski brzuch są ćwiczenia i zdrowa, zbalansowana dieta. Ale jeśli nie lubisz ćwiczyć i robienie brzuszków nie jest twoją silną stroną? Albo jeśli ćwiczenia nie wystarczą, aby cieszyć się płaskim jędrnym brzuchem? Mamy na to sposób – zabiegi wyszczuplające brzuch.

Dobra wiadomość jest taka, że nowoczesne zabiegi na ciało z zastosowaniem najnowszych urządzeń Hi-Tech są bardzo skuteczne w usuwaniu tłuszczu z brzucha i ujędrnianiu brzucha.
Ważne jest, aby upewnić się, że wybierasz właściwy zabieg, który rozwiąże twoje problemy.

W klinice medycyny estetycznej Absolu w Warszawie doświadczeni kosmetolodzy dobierają właściwe rozwiązania, tworzą indywidualne programy zabiegowe łącząc zabiegi, tak aby działać wielopłaszczyznowo – redukując tłuszcz na brzuchu, ujędrniając brzuch i stymulując rozrost mięśni brzucha.

Brzuch po ciąży- efekty

Zabiegi na brzuch- efekty przed i po

Zabiegi ujędrniające brzuch- efekty przed i po

4.9/5 - (15 głosów)
Światowa Innowacja!
Jedyny Laser Wolumetryczny
Red Touch PRO
NIEPOWTARZALNA PROMOCJA