EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Tkanka tłuszczowa na udach

Tłuszcz na udach - przyczyny

Tłuszcz na udach i nadmiar tkanki tłuszczowej dla większości kobiet nie jest wynikiem nieprawidłowości funkcjonowania organizmu, a raczej wynika ze stylu życia, zbył niskiej aktywności fizycznej i siedzącego trybu życia, nadwagi. Wiele kobiet ma skłonność do odkładania się tkanki tłuszczowej na udach czy pośladkach.
Powstawaniu opornej tkanki tłuszczowej na udach sprzyja dieta oparta o produkty przetworzone, słodycze, picie zbyt małych ilości wody.
Rozrostowi tkanki tłuszczowej na udach, pośladkach pomaga brak ruchu. Praca siedząca, zarówno jak praca stojąca powodują zaburzenie krążenia, również mikrokrążenia w tkankach, co wiąże się z rozrostem komórek tłuszczowych.

Tłuszcz na udach

Jak się pozbyć tłuszczu na udach?

Najbardziej skuteczny sposób, aby pozbyć się tłuszczu na udach to połączenie aktywności fizycznej z odpowiednią dietą i zabiegami, które usuwają oporną tkankę tłuszczową. Polecane ćwiczenia na partie ud to przysiady, najlepiej z dodatkowym obciążeniem, wykroki z ciężarkami czy sztangą, ćwiczenia oporowe z taśmami na udach, które można wykonywać nie będąc na siłowni.
Ważnym elementem pozbycia się tłuszczu na udach jest zmiana nawyków żywieniowych i ograniczenie cukrów i węglowodanów, picie wody. Często sama dieta i ćwiczenia nie wystarczą, dlatego rekomendujemy wspomaganie się zabiegami medycyny estetycznej, które skutecznie pomogą pozbyć się problemu. Najbardziej skuteczne technologie, które pozwalają usunąć tkankę tłuszczową i towarzyszący jej cellulit :

  • Fala radiowa – jest rodzajem energii cieplnej. Monopolarna fala radiowa dociera 4 cm w głąb tkanek podskórnych. Dostarczona energia cieplna redukuje zasoby tłuszczu w komórkach tłuszczowych.
  • Fala akustyczna – rozbija komórki tłuszczowe, wygładza skórę i jej nierówności spowodowane cellulitem. Poprawia ukrwienie, odżywienie o dotlenienie skóry
  • Masaż podciśnieniem – czyli endermologia. Poprzez mechaniczną intensywną stymulację skóry pobudza metabolizm, likwiduje zastoje limfatyczne, redukuje cellulit, ujędrnia, działa na redukcję tkanki tłuszczowej
  • Lipoliza iniekcyjna – polega na iniekcyjnym likwidowaniu opornej tkanki tłuszczowej. Substancje aktywne wprowadzone w głąb skóry rozbijają komórki tłuszczowe i usuwają z organizmu

Metody pozbycia się tłuszczu na udach

Sprawdź nasze zabiegi:

Zapraszam

Barbara Goździkowska

Masz pytania?

Barbara Goździkowska

Masz pytania?

Jak oceniasz tę stronę?
Światowa Innowacja!
Jedyny Laser Wolumetryczny
Red Touch PRO
NIEPOWTARZALNA PROMOCJA