EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Zabiegi na uda i brazylijskie pośladki BBL

Jędrna pupa

jędrna pupa

Jak ujędrnić uda i pośladki?

Innowacyjny i najsilniejszy bezinwazyjny program, który ma za zadanie redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej i cellulitu w problematycznych miejscach przy jednoczesnym modelowaniu i liftingu pośladków. Jest to możliwe dzięki połączeniu w jeden protokół zabiegowy najnowszych, super skutecznych technologii; HIFEM, czyli zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości oraz fali radiowej i fali uderzeniowej.

Zabiegi na pośladki i uda

Pakiet obejmuje 10 zabiegów na pośladki w ciągu 5 sesji zabiegowych; wykonywanych w ilości 1-2 tygodniowo. Zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowszych urządzeń medycznych do modelowania ciała i redukcji cellulitu światowego lidera firmy BTL

BTL Emsculpt- brazylijskie pośladki

rewolucyjne urządzenie do modelowania ciała, działa na zasadzie stymulowania supermaksymalnych skurczy mięśni, podczas stymulowania mięśni jednocześnie spala tkankę tłuszczową. Po serii zabiegów pacjent widzi wyjątkową satysfakcję z poprawy wyglądu – dzięki jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększeniu gęstości i objętości mięśni. W programie Jędrna Pupa wykonujemy 4 zabiegi na pośladki urządzeniem BTL Emsculpt

BTL Emtone- zabiegi ujędrniające na pośladki

to technologiczna innowacja w zabiegach ujędrniania ciała i redukcji cellulitu oraz pozostałych oznak niedoskonałości skóry, takich jak wiotkość skóry i brak jędrności.

Jest to połączenie w jednej aplikacji i jednoczesnym zabiegu dwóch najskuteczniejszych, sprawdzonych i bezpiecznych technologii- monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej fali akustycznej. W programie Jędrna Pupa wykonujemy 4 zabiegi na pośladki urządzeniem BTL EMTONE

Program Jędrna Pupa łączy te trzy najbardziej skuteczne technologie w 4 sesje zabiegowe, dla maksymalnej skuteczności i rewelacyjnych efektów, którymi będziesz mogła się cieszyć na wiosnę.

Zabiegi na uda i pośladki- efekty przed i po

Zdanie eksperta o zabiegach na uda i pośladki

Barbara Goździkowska

Polecam wszystkim, którzy chcą pozbyć się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, a jednocześnie ujędrnić, zagęścić skórę, poprawić kondycję skóry na pośladkach, aby były jędrne, krągłe, gładkie.
Emtone to unikalna i jedyna na rynku technologia połączenia fali radiowej z falą akustyczną.
Dzięki temu połączeniu jest najbardziej skuteczna w redukcji wszystkich rodzajów cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej, ale jednocześnie ujędrnia, zagęszcza skórę, poprawia jej elastyczność.
Polecam! Czasem trudno pozbyć się mankamentów ćwiczeniami czy dietą. Nowoczesne technologie mogą teraz dostarczyć fantastyczną skuteczność i doskonałe rezultaty bezinwazyjnie i szybko. Warto zadbać o swoje ciało, aby czuć się w nim pięknie i seksownie. W każdym wieku.

Zapraszam do świata Absolu!

Barbara Goździkowska

Masz pytania?

Zabiegi na uda i brazylijskie pośladki BBL- informacje

W ostatnich latach zmieniły się kanony piękna, wraz z rosnącą popularnością trendu body positivity i rosnącym trendem na aktywność fizyczną i zdrową, wysportowaną, silną sylwetkę. W rezultacie krągła, jędrna pupa stała się pożądana. Również media społecznościowe pomogły w promowaniu brazylijskich pośladków – bbl.

Inspiracją dla tego nowego trendu jest oczywiście Ameryka Południowa. Szczególnie w Brazylii jędrne, krągłe, duże pośladki są uważane za wyjątkowo seksowne, atrakcyjne i pożądane.
Kształtne, jędrne, ładnie wyrzeźbione pośladki bbl to marzenie chyba wszystkich kobiet. Ale nie jest łatwo ten cel osiągnąć. Podpowiemy Ci co zrobić, żeby twoje pośladki zbliżyły się do ideału, o którym marzysz.
Aby osiągnąć wymarzony cel i wyrzeźbić pośladki najlepiej połączyć ćwiczenia na brazylijskie pośladki z nowoczesnymi zabiegami medycyny estetycznej i oczywiście odpowiednią dietą.
Najbardziej popularne ćwiczenia na brazylijskie pośladki to przysiady, najlepiej z dodatkowym obciążeniem, ‘martwy ciąg’, który doskonale rzeźbi pośladki i uda, oraz wykroki z obciążeniem.
Nie zawsze i nie u każdego ćwiczenia wystarczą do wymodelowania pośladków, dlatego warto połączyć ćwiczenia z zabiegami medycyny estetycznej.

Taka dieta niestety nie istnieje!
Nie ma żadnej cudownej diety, która pomoże wyrzeźbić jędrną , krągłą pupę. Natomiast dieta jest istotna w całym procesie modelowania ciała. Zdrowy tryb odżywiania oparty na białkach, które są budulcem mięśni, warzywach i owocach oraz pełnoziarnistych węglowodanach na pewno jest istotny w osiągnięciu celu, jakim jest wyrzeźbiona, jędrna pupa.
Bardzo istotnym elementem wspomagającym ćwiczenia i dietę są zabiegi modelujące pośladki, które odpowiednio dobrane pozwolą osiągnąć pożądane rezultaty w naturalny sposób, bez skalpela i bez niepotrzebnych wypełniaczy.
W klinice Absolu doświadczeni kosmetolodzy dobierają właściwe rozwiązania, tworzą indywidualne programy zabiegowe łącząc zabiegi, tak aby działać całościowo – wzmacniając i rozbudowując mięśnie pośladkowe i mięśnie ud, jednocześnie usuwając zbędny cellulit i tkankę tłuszczową na udach.

Co można osiągnąć zabiegami na pośladki? Obecne możliwości nowoczesnych technologii w medycynie estetycznej są ogromne. Możliwy jest lifting pośladków, redukcja cellulitu na udach i pośladkach, ujędrnienie pośladków, podniesienie pośladków. I to wszystko można osiągnąć bezinwazyjnie, wykonując odpowiednio dobraną serię zabiegów.
Aby wyjaśnić na czym polegają zabiegi na lifting, wyrzeźbienie bądź ujędrnienie pośladków warto zrozumieć jak zbudowane są pośladki.
Pośladki odgrywają ogromną rolę estetyczną, ale ich podstawowa funkcja jest inna. Mięsień pośladkowy został stworzony przede wszystkim, aby umożliwić nam poruszanie się dwunożnego. Dlatego dobrze rozwinięty mięsień pośladkowy jest jednym z największych i silniejszych mięśni naszego ciała.
Wiele kobiet ma problem z budowaniem mięśni pośladkowych. Często nawet wykonywane ćwiczenia nie aktywują mięśni pośladkowych. Jeśli mięśnie pośladkowe są słabe, mięsień nie jest odpowiednio rozwinięty, to ma to wpływ na wygląd, pośladki są płaskie , ale też takie ‘uśpione pośladki’ przekładają się na gorszą motorykę ruchu, postawę, a z czasem może to prowadzić do problemów ze stawami.
Dlatego jędrna pupa to przede wszystkim silne mięśnie pośladkowe. Efekt brazylijskich pośladków można osiągnąć jedynie podczas zabiegów urządzeniem BTL EMSCULPT. To jedyne urządzenie na świecie, które ma potwierdzoną badaniami skuteczność w nieinwazyjnym liftingu i modelowaniu pośladków. BTL EMSCULPT wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności ( HIFEM). Ta niezwykle intensywna energia wywołuje selektywnie wyjątkowo intensywne, tzw ponadmaksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.
HIFEM to jedyna skuteczna energia w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund ponadmaksymalne skurcze. Nie jest to możliwe podczas zwyczajnego nawet bardzo intensywnego treningu. Dlatego trening mięśni pośladkowych energią HIFEM jst bardziej skuteczny niż każdy wysiłek fizyczny.
W trakcie jednej sesji zabiegowej energia HIFEM wywołuje około 20 000 ponadmaksymalnych skurczów. To jedyne dostępne na rynku urządzenie, które w bezbolesny, bezinwazyjny i naturalny sposób pozwala osiągnąć brazylijskie pośladki.
Jeśli problemem jest brak jędrności, albo nierówna struktura pośladków czyli cellulit to najlepszym rozwiązaniem na te mankamenty jest zastosowanie monopolarnej fali radiowej oraz fali akustycznej, czyli seria 4-6 zabiegów Emtone. Energia fali radowej emituje ciepło, które stymuluje fibroblasty do produkcji nawet dziesięciokrotnie więcej nowego kolagenu, a już istniejące włókna kolagenowe napinają się i kurczą. Dzięki temu tkanki nabierają jędrności, elastyczności, a kształt i struktura pośladków w wyraźny sposób poprawia się. Daje to również lekki efekt uniesienia pośladków.
Częstym problemem jest również cellulit na udach i pośladkach – doskonałym rozwiązaniem, żeby pozbyć się cellulitu i tkanki tłuszczowej z ud i pośladków, ujędrnić uda i pośladki oraz wymodelować i wysmuklić jest połączenie zabiegów endermologii z Emtone. Endermologia to intensywny masaż podciśnieniem, którego głowica podczas masażu doskonale pomaga zredukować cellulit, poprawia krążenie i dotlenienie komórek, wygładza i ujędrnia ciało a Emtone – czyli połączona fala radiowa z falą akustyczną działają na zasadzie bezinwazyjnej lipolizy na tkankę tłuszczową, skutecznie ją usuwając, a fala akustyczna rozbija komórki tłuszczowe i cellulit.
Warto pamiętać, że zabiegi łączone, czyli takie, które łączą różne technologie podczas jednego zabiegu działają najbardziej skutecznie. Technologie działają synergicznie i pomagają szybciej zlikwidować mankamenty sylwetki.
Smukłe uda i jędrne pośladki to nasza specjalność w klinice Absolu. Oferujemy innowacyjne połączenie czterech najbardziej skutecznych technologii do modelowania ciała , które są stanie rozwiązać wszystkie mankamenty ciała
Technologie odpowiednio połączone w programy zabiegowe pozwolą pozbyć się tkanki tłuszczowej i cellulitu na udach, oraz wymodelują i zliftingują pośladki. Warto też jednocześnie połączyć zabiegi ujędrniające na uda i pośladki, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.
Monopolarna fala radiowa i fala akustyczna – dwie najbardziej skuteczne technologie, połączone w jednym urządzeniu EMTONE dla maksymalnej skuteczności to pogromcy tkanki tłuszczowej, cellulitu, a jednocześnie bardzo skuteczne w ujędrnieniu i poprawie elastyczności ciała. Dlatego mają wszechstronne zastosowanie przy wyszczuplaniu ud, wygładzaniu skórki pomarańczowej na udach i pośladkach, poprawiają jędrność wiotkiej skóry ud wewnętrznych, czy pośladków.
Skoncentrowana fala elektromagnetyczna o wysokiej intensywności ( urządzenie EMSCULPT) to jedyne urządzenie na rynku z potwierdzoną skutecznością w modelowaniu, rzeźbieniu i rozbudowie mięśni, przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej. To jedyna technologia, która zapewni bezinwazyjny lifting pośladków i jędrną pupę.
Endermologia LPG jest doskonałą technologią wspomagające bardziej intensywne zabiegi falą radiową i akustyczną, czy energią elektromagnetyczną. Intensywny masaż specjalną głowicą pomaga pozbyć się cellulitu, ujędrnia uda i pośladki. Doskonale łączy się z zabiegami Emtone lub Emsculpt, w zależności od efektu, jaki pacjent chce uzyskać.

Zabiegi ujędrniające, liftingujące, odchudzające wykonuje się na pośladki, ale warto pomyśleć o połączeniu zabiegów na uda i pośladki. Zabiegi na uda i pośladki można wykonać jednocześnie, aby efekty zabiegowe były szybkie i jak najbardziej skuteczne.

Zabiegi ujędrniające na uda i pośladki polegają na połączeniu technologii masażu podciśnieniem, jakim jest endermologia, która ma działanie ujędrniające i przeciwcellulitowe, z zabiegami Emtone, które usuwają tkankę tłuszczową, jednocześnie zagęszczając skórę, pozwalają pozbyć się wiotkiej skóry na udach, działają mocno napinająco i ujędrniająco.

W przypadku jeśli celem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej z ud i lifting pośladków rekomendujemy połączenie zabiegów Emsculpt i Emtone. Emsculpt rzeźbi pośladki, rozbudowuje tkankę mięśniową i zapewnia efekt brazylijskich pośladków. Emtone działa na tkankę tłuszczową, usuwa tkankę tłuszczową z ud oraz ujędrnia i napina skórę.

Jakie są idealne pośladki? 99% kobiet odpowie, że jędrne, krągłe, ładnie wyrzeźbione, bez cellulitu.
Czy można osiągnąć takie efekty? Tak, bez względu na wiek można cieszyć się jędrną, pełną, wyrzeźbioną pupą.

Jakich efektów można oczekiwać po zabiegach na pośladki?

 • Lifting pośladków, czyli brazylijskie pośladki – taki efekt można osiągnąć po serii 4-6 zabiegów Emsculpt. Jeśli twoim problemem są płaskie pośladki, słabe mięśnie pośladkowe, chcesz w naturalny i bezinwazyjny sposób powiększyć pupę i osiągnąć brazylijskie pośladki – zabieg Emsculpt jest dla ciebie. W czasie 30 minutowego zabiegu energia HIFEM wywołuje niezwykle intensywne skurcze mięśni. W trakcie tak intensywnego ‘treningu’ wytwarzane są nowe włókna mięśniowe, zwiększa się gęstość i objętość mięśni. Mięśnie stają się większe, lepiej napięte, bardziej widoczne. Czyli w naturalny bezinwazyjny sposób można wymodelować i zliftingować pośladki.
 • Jędrna pupa – w sytuacji kiedy mankamentem jest nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit na pośladkach. Pupa traci jędrność, ma nierówną strukturę skóry poprzez widoczną skórkę pomarańczową. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem na jędrną pupę jest zastosowanie zabiegów Emtone, które dzięki połączeniu fali radiowej i fali akustycznej pomogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu, jednocześnie ładnie modelując i ujędrniając pośladki
 • Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej z ud i pośladków – jest kilka alternatywnych możliwości, które pomogą pozbyć się cellulitu i tkanki tłuszczowej z ud i pośladków. Najbardziej skutecznym rozwiązaniem będzie połączenie Endermologii LPG, która ujędrnia i usuwa cellulit z falą radiową i akustyczną Emtone, która prowadzi do lipolizy tkanki tłuczowej, czyli pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej z ud i pośladków, a dodatkowo ujędrnia i przebudowuje stukturę skóry.
 • Jędrne uda i pośladki – taki efekt można uzyskać łącząc Emsculpt, który działa liftingująco na pośladki z falą radiową i akustyczną, Emtone -która bardzo skutecznie ujędrni uda, pomoże usunąć zbędną tkankę tłuszczową oraz wygładzi i poprawi strukturę ud. Idealnym połączeniem będzie program zabiegowy 5+5 Emsculpt i Emtone. Emsculpt wyrzeźbi brazylijskie pośladki, a Emtone pomoże ujędrnić uda.
 • Jędrne uda – w przypadku wiotkiej skóry na wewnętrznej stronie ud dobrym rozwiązaniem jest zabieg HIFU, lub seria zabiegów Emtone, które doskonale ujędrniają skórę i poprawiają elastyczność. Jaki jest najlepszy zabieg na jędrne uda? W przypadku braku jędrności na skutek nadmiernej tkanki tłuszczowej i cellulitu rozwiązaniem będzie seria zabiegów Emtone oraz wspomagająco zabiegi endermologii LPG.
 • Nasi Pacjenci osiągają najbardziej spektakularne efekty stosując zabiegi łączone. Dlaczego? Zabiegi łączone działają wielopłaszczyznowo. Połączenie kilku technologii, które działają synergicznie na problemy takie jak brak jędrności i płaskie pośladki, czy nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu na udach przynosi szybkie efekty w krótkim czasie. Dużą poprawę wyglądu pośladków i ud można uzyskać już po 3-4 tygodniach stosując zabiegi łączone. Szczególnie skutecznym połączeniem w jeden program zabiegowy jest synergia zabiegów Emtone i Emsculpt. To jest bestsellerowy program zabiegowy w klinice Absolu. Efekt połączenia Emtone i Emsculpt – to jędrna pupa i jędrne uda.
 • Połączenie trzech najbardziej intensywnych i skutecznych technologii, które działają na usunięcie tkanki tłuszczowej, cellulitu, ujędrnienie i rzeźbę i rozbudowę mięśni pozwala osiągnąć takie efekty jak usuwanie tłuszczu z ud, lifting pośladków i efekt brazylijskich pośladków i wymodelowanie, uwidocznienie rzeźby, oraz ujędrnienie pośladków i ud.

Ilość zabiegów na pośladki czy uda to bardzo indywidualna kwestia. W dużej mierze zależy od tego jak bardzo zaawansowany jest problem, oraz jakie efekty chcemy osiągnąć. Jeśli Pacjentka ma płaskie, wiotkie pośladki, to pierwsze efekty będą widoczne po 5-6 zabiegach, ale efekt brazylijskich pośladków może wymagać nieco więcej czasu. Pracujemy z ciałem, tkankami, mięśniami. Finalny efekt jest kwestią indywidualną, zależy również od czynników wspierających program zabiegowy, takich jak dieta czy aktywność fizyczna.
W zależności od tego, czy usuwamy tkankę tłuszczową i cellulit z ud i pośladków, czy rzeźbimy brazylijskie pośladki ilość zabiegów dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. W większości przypadków rekomendujemy zabiegi łączone, które charakteryzują się większą skutecznością. Z reguły jest to 5-6 zabiegów, w przypadku zabiegów o wysokiej intensywności, takich jest Emtone i Emsculpt.
Decydując się na zabiegi na uda czy pośladki warto zwrócić uwagę na systematyczność wykonywania zabiegów. Systematyczność ma ogromny wpływ na efekty zabiegowe.

Zabiegi ujędrniające na uda i pośladki – takie jak endermologia należy wykonywać 2 razy w tygodniu, nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu. Zabieg endermologii powinien być wykonany w serii minimum 10-15 zabiegów, aby osiągnąć pożądane efekty.
Zabieg na redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnienie ud i pośladków – Emtone należy wykonywać 1 raz w tygodniu.
Zabieg na brazylijskie pośladki – Emsculpt należy wykonywać 2 razy w tygodniu, najbardziej skuteczna jest seria 6 zabiegów.
Decydując się na zabiegi na pośladki należy zaplanować i wykonać całą serię zabiegową tak, aby skuteczność zabiegów była jak najwyższa. W klinice medycyny estetycznej Absolu doświadczeni kosmetolodzy planują wraz z pacjentem cały program zabiegowy i na bieżąco monitorują rezultaty.

W Klinice Absolu, która dysponuje najbardziej nowoczesnymi urządzeniami do modelowania ciała, można rozwiązać bezinwazyjnie wszystkie problemy związane z wyglądem ud i pośladków.
Zabiegi na uda i pośladki polecane są tym wszystkim, którzy czują dyskomfort związany z wyglądem pośladków i ud i nie są w stanie rozwiązać tych problemów dietą czy ćwiczeniami. Zabiegi na jędrne pośladki są doskonałym uzupełnieniem i rozszerzeniem treningów i przekładają się na dużą skuteczność.
Dla kogo polecane są zabiegi na pośladki?
– wszystkim osobom, które mają płaskie, nieumięśnione pośladki i chcą wzmocnić i rozbudować mięśnie pośladków i dzięki temu uzyskać naturalny lifting pośladków
– osobom, które na skutek postępującego procesu starzenia się mają wiotkie i opadające pośladki i chcą je zliftingować i ujędrnić
– wszystkim tym, którzy mają nadmiar tłuszczu na pośladkach, oraz cellulitu na pośladkach i udach
– osobom, które mają osłabione mięśnie pośladkowe osłabione kurczenie mięśni pośladkowych związane z wiekiem
– osobom, które chcą połączyć zabiegi i treningi na brazylijskie pośladki jako jeden z elementów całościowego procesu modelowania ciała
– osobom, które chcą skutecznie pozbyć się tkanki tłuszczowej z ud i pośladków, wysmuklić sylwetkę, poprawić strukturę i jakość skóry

W Klinice Absolu zabiegi na uda i pośladki wykonują doświadczeni dyplomowani Kosmetolodzy. Kosmetolodzy mają doświadczenie w nowoczesnych zabiegach modelujących ciało z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych światowych technologii.
Klinika Absolu jest liderem w zabiegach modelujących ciało, usuwających tkankę tłuszczową i cellulit, ujędrniających, budujących mięśnie i rzeźbę ciała. Specjalnością Kliniki Absolu są innowacyjne programy łączone, które dzięki połączeniu najbardziej skutecznych technologii przynoszą spektakularne rezultaty. Klinika Absolu dysponuje najbardziej nowoczesnym sprzętem do zabiegów na ciało.

Przed rozpoczęciem zabiegów na jędrne pośladki czy uda odbywa się konsultacja z kosmetologiem, który wraz z Pacjentem omawia oczekiwania zabiegowe i dobiera odpowiedni program zabiegowy.
Zabiegi na pośladki wykonywane są w serii, najczęściej jeden raz w tygodniu. W przypadku endermologii LPG zabiegi najlepiej wykonywać 2 a nawet 3 razy w tygodniu. Endermologia LPG ma działanie ujędrniające, usuwa cellulit z ud i pośladków, a jednocześnie poprawia krążenie i odżywienie tkanek i jest doskonałym zabiegiem wspomagającym przy bardziej zaawansowanych zabiegach, takich jak Emtone czy Emsculpt.
Wszystkie zabiegi liftingujące i ujędrniające na pośladki wykonywane są z użyciem urządzeń Hi-tech. W zależności od rozwiązywanego problemu stosowana jest inna technologia zabiegowa, inny rodzaj stymulacji tkanej i każdy zabieg wygląda nieco inaczej.
Endermologia na uda i pośladki – to bardzo skuteczny zabieg ujędrniający i wysmuklający. Do tego zabiegu Pacjent zakłada specjalny strój zabiegowy. W trakcie zabiegu po udach i pośladkach przesuwana jest specjalna głowica masująca. Parametry zabiegowe ustawiane są na redukcję cellulitu bądź ujędrnienie, zależnie od celów zabiegowych.
Zabieg Emtone na ujędrnienie pośladków i spalenie tłuszczu z ud i pośladków – to zabieg bardzo intensywny, który wykorzystuje aż dwie technologie. Energia fali radiowej w połączeniu z falą akustyczną spalają tkankę tłuszczową, rozbijają cellulit i działają ujędrniająco. Do tego zabiegu Pacjentowi przykleja się specjalną elektrodę przewodzącą. Na obszar zabiegowy – uda , czy pośladki, nakłada się specjalny krem przewodzący i kosmetolog wykonuje intensywne ruchy kuliste głowicą zabiegową, rozgrzewając obszar zabiegowy.
Zabieg Emsculpt, inaczej nazywany rzeźbiarzem pośladków, to jedyny dostępny na rynku zabieg, który daje efekt brazylijskich pośladków poprzez naturalną rozbudowę mięśni pośladkowych. To zabieg, który nie tylko działa na podniesienie estetyki pośladków, ale też ma zastosowanie medyczne i zdrowotne, bo rozbudowuje i wzmacnia mięśnie.
Aby zliftingować pośladki technologią Emsculpt na pośladki przypinane są specjalne aplikatory zabiegowe, które emitują bardzo intensywną i skoncentrowaną energię elektromagnetyczną. Podczas tego zabiegu, który trwa 30 minut pośladki są bardzo intensywnie napinane, co prowadzi do powstawania nowych włókien mięśniowych i wzmocnienia i rozbudowy mięśni. Podczas tego zabiegu następuje trwałe podniesienie pośladków, dzięki rozbudowie mięśni pośladkowych.

Filozofią kliniki Absolu jest maksymalna skuteczność zabiegowa i satysfakcja Pacjentów, przy minimalnej inwazyjności zabiegowej. Zabiegi są odczuwalne, ale komfortowe dla Pacjentów, nie bolą.
Nowoczesne, bardzo zaawansowane urządzenia pozwalają osiągać metamorfozy ciała w bez bólu.
Co mogą odczuwać Pacjenci podczas zabiegów na pośladki?
Podczas zabiegu ujędrniającego pośladki i uda – zabieg Emtone, odczuwalne jest intensywne ciepło. Głowica emituje jednocześnie falę radiową, która jest energią cieplną, oraz falę akustyczną , i dzięki temu następuje podgrzanie – a w efekcie skręcenie włókien kolagenowych. Przekłada się to na ujędrnienie, poprawę elastyczności pośladków i ud.
Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu – do tego celu również wykorzystuje się urządzenie Emtone. Pacjent odczuwa intensywne ciepło w miejscu, gdzie kosmetolog operuje głowicą. Zabieg polega na wykorzystaniu silnej energii termicznej pochodzącej z fali radiowej do uszkodzenia komórek tłuszczowych.
Przy zabiegu na brazylijskie pośladki, EMSCULPT , który intensywnie stymuluje mięśnie pośladkowe – pacjent odczuwa bardzo intensywną pracę mięśni, w postaci skurczów i silnego napięcia mięśni. Tak jakby mięśnie samodzielnie wykonywały super intensywny trening.
Zabieg endermologii na uda i pośladki jest bardzo przyjemny i relaksujący. To najbardziej przyjemny zabieg na ciało, jednocześnie intensywny i skuteczny. Jest to forma intensywnego masażu, dzięki której następuje poprawa jędrności i elastyczności ud i pośladków.
Każdy z dostępnych zabiegów na uda i pośladki jest inny, oraz odczucia zabiegowe różnią się podczas zabiegów. Jest to uzależnione od zastosowanej podczas zabiegu technologii.
Należy pamiętać, że najwyższą skutecznością zabiegową charakteryzują się zabiegi łączone, bo pozwalają rozwiązać kilka mankamentów jednocześnie – takich jak – redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, ujędrnienie, modelowanie partii ciała, rozbudowa i wzmocnienie mięśni.
Jeśli chciałabyś wymodelować i wyrzeźbić pośladki zapraszamy do Kliniki Absolu, gdzie doświadczeni specjaliści zadbają nie tylko o skuteczność zabiegową, ale również o pełen komfort.

Zabiegi na pośladki nie wymagają szczególnego przygotowania. Przed wykonaniem zabiegów przeprowadzana jest konsultacja kosmetologiczna, aby dobrać właściwy plan zabiegowy, który w najbardziej skuteczny sposób zniweluje mankamenty ciała takie jak płaska pupa, wiotkie pośladki, wiotka skóra na udach, cellulit na udach i pośladkach, brak mięśni, nadmiar tkanki tłuszczowej.

Do przeciwskazań do modelujących i ujędrniających zabiegów na pośladki należą:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Stany zapalne w miejscu zabiegowym
 • Choroba nowotworowa
 • Problemy z niewydolnością nerek i wątroby
 • Metalowe implanty
 • Epilepsja
 • Choroby serca

Obecnie wiele miejsc i gabinetów reklamuje szeroką ofertę zabiegów na ciało, jak również na pośladki. Jak wybrać odpowiednie zabiegi i technologię, aby osiągnąć pożądany efekt?
Jaka powinna być cena zabiegów na lifting pośladków?
Przed podjęciem decyzji gdzie zdecydować się na zabiegi podnoszące pośladki i ujędrniające uda i pośladki, warto sprawdzić, jakimi urządzeniami do modelowania ciała dysponuje gabinet czy klinika. Czy specjalizuje się w zabiegach na ciało, na ile szeroka jest oferta zabiegów na konkretne problemy ciała – tkanka tłuszczowa, cellulit, utrata jędrności, potrzeba liftingu pośladków.
Zabiegi na ciało działają i są bardzo skuteczne pod warunkiem, że zastosowane są najbardziej nowoczesne urządzenia do modelowania ciała.
Urządzenia powinny być od znanych światowych producentów sprzętów medycznych. Liderem w nowoczesnych technologiach do modelowania ciała jest brytyjski koncern BTL. Urządzenia od tego producenta są dostępne w klinice Absolu. Urządzenia firmy BTL mają skuteczność zabiegową potwierdzoną badaniami klinicznymi, oraz mają atest FDA ( Amerykańskiej Agencji Leków)
Również firma LPG Alliance, producent kultowego urządzenia endermologia ma potwierdzoną badaniami skuteczność i miliony wiernych Pacjentów na całym świecie, którzy włączyli regularne zabiegi endermologii do swojego stylu życia.
Cena zabiegów na pośladki i uda zależy od wielu czynników. Przede wszystkim kluczowa jest lokalizacja oraz standard i wyposażenie kliniki. Kolejnym elementem, który ma wpływ na cenę jest szerokość oferty zabiegowej i jakość urządzeń do ciała. Na rynku dostępne są bardzo różne urządzenia do modelowania ciała, ale tylko te oryginalne urządzenia premium, od światowych liderów technologii medycznych, dają gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa.
Klinika Absolu dysponuje oryginalnymi urządzeniami do modelowania i liftingu pośladków klasy premium . Są to urządzenia BTL Emsculpt i Emtone. Obecnie na rynku jest bardzo dużo ‘kopii’ urządzeń Emsculpt, które nie mają tej samej skuteczności, co urządzenie oryginalne.
Nowoczesne urządzenia i ich jakość mają największy wpływ na ceny zabiegów. W przypadku zabiegów wyszczuplających ciało należy wykonać je w serii, bo tylko wtedy przyniosą pożądany efekt. Przy serii zabiegowej cena za zabieg wyszczuplający jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna, niż w przypadku pojedynczego zabiegu.
W Klinice Absolu jesteśmy liderami w zabiegach wyszczuplających na ciało. Naszą misją jest wspieranie kobiet, aby poczuły się piękne w swoim ciele i uwierzyły w siebie. Dlatego cena zabiegów wyszczuplających jest bardzo atrakcyjna, tak aby umożliwić wszystkim odkrycie i skorzystanie najbardziej skutecznych programów zabiegowych na modelowanie ciała i wyszczuplanie. Tworzymy programy autorskie i łączymy technologie zabiegowe dla maksymalnej skuteczności i efektów.
Ceny za wyszczuplający zabieg na ciało zaczynają się od 250 złotych w przypadku terapii łączonych i pakietów. Zapraszamy.

Zabiegi na uda i pośladki Warszawa- cena

CENNIK

ZabiegCena pakietowaCena regularna
10 zabiegów – 5 wizyt – 2 technologie
5 X EMSCULPT ( modelowanie, lifting pośladków) ; 5 X EMTONE fala radiowa I akustyczna ( ujędrnienie, redukcja cellulitu)2500 PLN6400 PLN
Zabieg1 ZABIEGPAKIET 4 ZABIEGÓWPAKIET 6 ZABIEGÓW
1 partia zabiegowa500 PLN / 700 PLN1600PLN / 2800 PLN2200 PLN / 4200 PLN
2 partie zabiegowe750 PLN / 1400 PLN2400 PLN / 5600 PLN3000 PLN / 8400 PLN
Emsculpt1 ZABIEGPAKIET 4 ZABIEGÓW + 2 GRATIS!
1 partia zabiegowa ( brzuch/ pośladki/ uda przód / tył)800PLN / 1000PLN2000 PLN / 4000 PLN
2 partie zabiegowe1000 PLN / 2000 PLN3800 PLN / 8000 PLN
Endermologia1 ZABIEGPAKIET 5 ZABIEGÓWPAKIET 10 ZABIEGÓW
Zabieg Ciało ( 40 min)250 PLN / 300 PLN1100 PLN2000 PLN / 3000 PLN *
Endermowear strój zabiegowy100 PLN100 PLN100 PLN

Rezerwacja

Umów się na wizytę

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 21:00

Sobota 09:00 – 15:00

5/5 - (13 głosów)
Światowa Innowacja!
Jedyny Laser Wolumetryczny
Red Touch PRO
NIEPOWTARZALNA PROMOCJA