EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Zabiegi medycyny estetycznej z natychmiastowymi efektami

Masz pytanie?

dermapen
Spis treści

Które zabiegi medycyny estetycznej dają natychmiastowe efekty?

Zdrowy, młody wygląd sprawia, że nie tylko czujemy się lepiej, ale przede wszystkim mamy większą pewność siebie i poczucie własnej wartości. Dobry wygląd jest bardzo ważnym elementem naszego wizerunku. Dbanie o siebie to długofalowy proces i inwestycja i warto prowadzić go świadomie, pod opieką doświadczonych specjalistów – kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej.

Bardzo dynamiczny rozwój medycyny estetycznej i regeneracyjnej umożliwia bardzo szerokie spektrum możliwości zabiegowych. Są to zarówno działania prewencyjne i regeneracyjne, które działają stopniowo i dają pełne efekty po upływie kilku miesięcy, jak i zabiegi, które dają efekty prawie natychmiast.
Jeśli jesteś w grupie pacjentów, którzy nie mają czasu na długofalowe zaplanowane działania i preferujesz zabiegi, które pozwalają uzyskać efekt poprawy wyglądu szybko – mamy dla ciebie kilka propozycji:

Zabiegi medycyny estetycznej a efekty – czego mogę oczekiwać?

Dostępnych jest bardzo dużo możliwości poprawy wyglądu, usunięcia problemów i odmłodzenia, zarówno pod względem bardzo nowoczesnych technologii i urządzeń jak i preparatów. Dlatego najważniejsze jest, aby osoba decydująca się na zabiegi miała jasno sprecyzowane oczekiwania czego oczekuje i jak chce te oczekiwania realizować. Czy poszukuje naturalnych sposobów na regenerację i przebudowę skóry, które dają efekty poprawy wyglądu w czasie kilku miesięcy, czy chcą szybko uzyskać widoczną poprawę wyglądu. W zależności od potrzeb i oczekiwań pacjentów mamy kilka rekomendacji:
Jeśli chcesz szybko i wyraźnie poprawić teksturę i kondycję skóry, rozjaśnić, wygładzić, usunąć powierzchowne zmarszczki, przebarwienia – czyli jednym słowem uzyskać efekt Glow, to idealny będzie Dermapen.

Zabieg Dermapen

Dermapen to światowa innowacja mikronakłuwaniu. Jest to zabieg nieinwazyjny, mikronakłucia w skórze stymulują naturalną produkcję kolagenu i przebudowują skórę. Zabieg doskonale łączy się z nowoczesnymi peelingami chemicznymi, czy preparatami do mezoterapii mikroigłowej, co podnosi jego skuteczność i wszechstronność. Nasz bestseller to zabieg mikronakłuwania z bogatą biorewitalizacją BioRePeel, który daje efekt rozjaśnienia, rozświetlenia skóry i naturalny efekt Glow.
Pierwsze efekty zabiegu są zauważalne już po 3-4 dniach, a pełen efekt widać po 2-3 tygodniach. Zabieg daje szybko bardzo dobre, naturalne efekty i nie wymaga okresu gojenia się.

Zabiegi laserem frakcyjnym

Jeśli chcesz wygładzić zmarszczki, uzyskać efekt aksamitnej skóry, zniwelować nierówny koloryt i drobne przebarwienia to proponuję zabieg resurfacing laserem frakcyjnym. Światło lasera przebudowuje skórę i stymuluje produkcję kolagenu, poprawiając elastyczność i teksturę skóry. Zabieg laserem frakcyjnym nie daje efektu natychmiast, ale pierwszy efekt jest już po 3-4 dniach, kiedy zakończy się proces łuszczenia skóry i skóra stanie się gładka, napięta, rozjaśniona, oraz efekty długofalowe, po 1-2 miesiącach, kiedy skóra ulegnie przebudowie.

Zabiegi toksyną botulinową

Jeśli irytują cię zmarszczki na czole, masz wrażenie, że wyglądasz groźnie, toksyna botulinowa jest dla ciebie. Toksyna botulinowa, to chyba najbardziej popularny i najczęściej wykonywany zabieg medycyny estetycznej na świecie. To bardzo skuteczna opcja na szybką redukcję zmarszczek mimicznych i co się z tym wiąże, efektem odmłodzenia. Zabieg ten relaksuje mięśnie, eliminując tym samym drobne linie i zmarszczki mimiczne. Efekty są widoczne po 10 – 14 dniach , jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących szybkich rezultatów.

Zabiegi kwasem hialuronowym

Jeśli chcesz efekt wow i to po 2-3 dniach to najlepszą propozycją będzie zabieg kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy to naturalny składnik naszej skóry, który odpowiada za jej nawilżenie, jędrność, napięcie. Jego zdolność do wiązania wody sprawia, że skóra staje się pełniejsza, a zmarszczki wyraźnie się wygładzają. U wielu pacjentów kwas hialuronowy budzi obawy i strach przed nienaturalnym wyglądem. Zupełnie niepotrzebnie! Przede wszystkim są różne formy kwasu hialuronowego, o bardzo zróżnicowanym działaniu.
Kwas hialuronowy nieusieciowany w postaci mezoterapii daje szybki efekt nawilżenia i napięcia wiotkiej, zmęczonej skóry. To doskonałe odświeżenie, poprawa jędrności skóry i bardziej wypoczęta twarz.
Kwas hialuronowy usieciowany to najbardziej skuteczny sposób na metamorfozę – poprawę rysów, wysmuklenie twarzy, uwypuklenie i zarysowanie policzków, lekki lifting… możliwości poprawy wyglądu jest naprawdę dużo, a doświadczony lekarz sprawi, że efekty będą bardzo naturalne.

Szybkość efektów i ich trwałość – przykłady zabiegów

Każdy z zabiegów ma inny czas utrzymywania się efektów i jest bardzo dużo czynników, które mają na to wpływ. Przede wszystkim trwałość zabiegów zależy od rodzaju zabiegu, technologii, jaka była zastosowana, parametrów, użytych preparatów. Ale nie są to jedyne czynniki, które wpływają na trwałość zabiegów. Ogromne znaczenie ma też wiek i stan zdrowia pacjenta, jego styl życia, dieta, aktywność fizyczna, przyjmowane leki czy palenie papierosów. Dobrym przykładem jest toksyna botulinowa. Standardowo przyjmuje się, że działa do 6 miesięcy. Ale u pacjentów z bardzo silną mimiką, bądź u osób, które intensywnie trenują i mają bardzo aktywny metabolizm, ale też np. mają wysoki poziom stresu, efekty toksyny botulinowej mogą ustąpić po 3 miesiącach i jest to efekt indywidualnych uwarunkowań organizmu.

Kolejnym przykładem jest lifting kwasem hialuronowym, który u jednych Pacjentów może utrzymać się 12-18 miesięcy, a u innych efekty zanikają po 6-9 miesiącach ze względu na stres, bardzo intensywne treningi, styl życia czy stan zdrowia. Dlatego efekty oraz ich trwałość są kwestią bardzo indywidualną i należy wziąć ten aspekt pod uwagę decydując się na zabiegi medycyny estetycznej.

Najlepsze zabiegi z natychmiastowymi efektami

Zabiegi medycyny estetycznej z szybkimi efektami dają ogromne możliwości poprawiania wyglądu i cofania oznak starzenia się. Kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, laser frakcyjny czy Dermapen to tylko przykłady zabiegów, które umożliwiają uzyskanie szybkich, skutecznych ale też naturalnych efektów poprawy urody, albo zwyczajnie zniwelowania oznak starzenia, stresu czy zmęczenia na twarzy.
Warto, aby doświadczony specjalista – lekarz medycyny estetycznej czy kosmetolog doradził holistyczny plan terapii, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

5/5 - (1 głosów)
Barbara Goździkowska
Barbara Goździkowska
W branży Beauty pracuję już prawie 30 lat, moja pasja to holistyczna dbałość o zdrowie, urodę i samopoczucie, aby jak najdłużej utrzymać ciało i skórę w zdrowiu i dobrej kondycji. Stworzenie Absolu, Kliniki Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej jest realizacją moich marzeń i pasji, aby oferować Pacjentom najbardziej nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość zabiegów, żeby zachować młody, zdrowy, naturalny wygląd na dłużej. Specjalizuję się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, stawiam na nowoczesne, bezpieczne, skuteczne i minimalnie inwazyjne zabiegi, które w naturalny sposób odmładzają i regenerują skórę.
Top Zabiegi

HIT MIESIĄCA!

Program zabiegów Płaski Brzuch

3 najbardziej nowoczesne technologie modelowania ciała

PROMOCJA! DO -60% TANIEJ