EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Najskuteczniejsze zabiegi modelowania sylwetki

Masz pytanie?

modelowanie sylwetki
Spis treści

Nadmierna tkanka tłuszczowa, brak jędrności skóry, cellulit to niedoskonałości, z którymi zmaga się wiele osób. Nieocenionym wsparciem w walce z wyżej wymienionymi mankamentami będą nowoczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna. Odpowiednio dobrane terapie, wykonane przez kompetentne osoby, przyniosą zauważalne rezultaty, wyrzeźbią sylwetkę i sprawią, że poczujemy się atrakcyjniej, a co za tym idzie, zyskamy lepsze samopoczucie. 

Poniżej omawiamy topowe zabiegi modelowania sylwetki. Zachęcamy do lektury! 

Zabiegi modelujące sylwetkę 

Wiedz, że możesz zyskać zgrabną sylwetkę, wyglądać dobrze i czuć się dobrze we własnym ciele. W osiągnięciu takiego celu pomogą zabiegi z zakresu kosmetologii hi-tech i medycyny estetycznej. 

Emsculpt ‒ rewolucja w modelowaniu ciała

Zabiegiem, który został doceniony przez wiele osób jest Emsculpt. Emsculpt to nowoczesne urządzenie, które jednocześnie rzeźbi mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową. Obszary zabiegowe stanowić mogą brzuch, pośladki, uda, ramiona.

Wskazania do zabiegu to nieumięśniony brzuch, płaskie pośladki, potrzeba wzmocnienia mięśni przed intensywnymi treningami, nieregularna powierzchnia ud.

Na czym polega zabieg Emsculpt? 

Kosmetolog przykłada do obszaru zabiegowego dwie głowice emitujące energię. Zastosowana tutaj została nowoczesna technologia ‒ HIFEM. HIFEM wywołuje ponad 20 000 bardzo intensywnych skurczów mięśni. Pod wpływem skurczów tkanka przebudowuje swoją strukturę, wytwarza włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jest bezbolesny i nieinwazyjny. Częstotliwość i liczba zabiegów ustalane są indywidualnie. 

Efekty zabiegu Emsculpt

Efekty zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Emsculpt to: 

 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • wzmocnione mięśnie brzucha i talii
 • ujędrnione i uniesione pośladki 
 • wzmocnione mięśnie ramion 
 • ujędrnienie skóry brzucha 
 • większa efektywność treningów siłowych u osób, które regularnie uprawiają sport

 

Wszystko to przełoży się na bardziej atrakcyjny wygląd, a co za tym idzie, doskonałe samopoczucie. 

W celu uzyskania jeszcze lepszych efektów Emsculpt warto połączyć z Emtone oraz z endermologią. 

Redukcja cellulitu i ujędrnienie ciała urządzeniem Emtone

Z cellulitem zmagają się osoby w różnym wieku, o różnej masie ciała, w tym także bardzo szczupłe. Doskonałym wsparciem w walce z pomarańczową skórką będą zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Emtone.

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem urządzenia Emtone? 

Do czynienia mamy tutaj z działaniem monopolarnej fali radiowej i fali akustycznej. Monopolarna fala radiowa dociera do tkanki podskórnej i wywołuje efekt termiczny. Tkanka zostaje podgrzana do temperatury 45-55 stopni. Prowadzi to do przebudowy kolagenu oraz zwiększenia elastyczności i sprężystości pasm tkanki łącznej. Fala akustyczna wywołuje natomiast wibracje w tkance łącznej i rozbija zwłóknienia, odpowiadające za powstanie skórki pomarańczowej. 

Taka terapia to gwarancja ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu i innych niedoskonałości spowodowanych zwłókniałą tkanką łączną, nadmiarem tkanki tłuszczowej, słabym ukrwieniem tkanek, zwiotczałą skórą.

Obszary zabiegowe stanowić mogą brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona, obszar nad kolanami.

Efekty zabiegu urządzeniem BTL Emtone

Efekty zabiegu z wykorzystaniem Emtone to redukcja aż 5 niedoskonałości ciała. Rezultaty są widoczne, sprawiają, że nie tylko wyglądamy, ale też czujemy się lepiej. Efekty zabiegu to:  

 • redukcja cellulitu 
 • szczuplejsza, wymodelowana sylwetka
 • wygładzenie nierówności skóry
 • zmniejszenie obwodu bioder
 • zmniejszenie obwodu ud 

Endermologia Alliance LPG 

Endermologia Alliance LPG to nowoczesna terapia polegająca na mechanicznej stymulacji tkanek, opartej na masażu podciśnieniem. Terapia jest bezpieczna, nieinwazyjna, nie wywołuje dolegliwości bólowych.

Obszary zabiegowe stanowić mogą  całe ciało, bądź wybrane obszary, na przykład brzuch, pośladki, uda. Liczba zabiegów ustalana jest indywidualnie, zazwyczaj jest to seria 10-15 zabiegów. 

Endermologia Alliance LPG ‒ efekty 

Jakich efektów możemy się spodziewać po omawianej terapii? Są to:

 • wyszczuplona sylwetka 
 • ujędrniona, odmłodzona skóra 
 • wygładzenie skóry 
 • redukcja cellulitu 
 • redukcja tkanki tłuszczowej 

 

Warto podkreślić, że endermologia Alliance LPG to także redukcja obrzęków, stymulacja krążenia krwi i limfy, wsparcie w rehabilitacji oraz w treningach. 

Lipoliza iniekcyjna

Mimo starań, aktywności fizycznej i zdrowej diety nie możesz zredukować tkanki tłuszczowej w konkretnych obszarach? Doskonałym wsparciem będzie lipoliza iniekcyjna. 

Lipoliza iniekcyjna to sposób, by szybko pozbyć się tkanki tłuszczowej z problematycznych obszarów, na przykład brzucha, boczków, podbródka. Terapia polega na wstrzyknięciu w wybrane partie substancji czynnych, które rozbijają komórki tłuszczowe. Tłuszcze są metabolizowane w wątrobie, a następnie wydalane z organizmu. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu. 

Aby przyspieszyć metabolizowanie, a co za tym idzie, usunięcie tłuszczu z organizmu, warto wykonać masaż podciśnieniowy, np. endermologie Alliance LPG oraz ćwiczenia fizyczne. Dzięki temu szybciej będziemy mogli cieszyć się z efektów.

Podsumowanie 

W osiągnięciu zgrabnej sylwetki oraz w redukcji niedoskonałości, na przykład cellulitu czy nierówności skóry, pomogą specjalistyczne zabiegi. Wśród terapii, dzięki którym można uzyskać widoczne rezultaty wymienić możemy Emsculpt, Emtone, endermologie Alliance LPG, lipolizę iniekcyjną. 

4.8/5 - (6 głosów)
Picture of Barbara Goździkowska
Barbara Goździkowska
W branży Beauty pracuję już prawie 30 lat, moja pasja to holistyczna dbałość o zdrowie, urodę i samopoczucie, aby jak najdłużej utrzymać ciało i skórę w zdrowiu i dobrej kondycji. Stworzenie Absolu, Kliniki Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej jest realizacją moich marzeń i pasji, aby oferować Pacjentom najbardziej nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość zabiegów, żeby zachować młody, zdrowy, naturalny wygląd na dłużej. Specjalizuję się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, stawiam na nowoczesne, bezpieczne, skuteczne i minimalnie inwazyjne zabiegi, które w naturalny sposób odmładzają i regenerują skórę.
Top Zabiegi
Światowa Innowacja!
Jedyny Laser Wolumetryczny
Red Touch PRO
NIEPOWTARZALNA PROMOCJA