EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Najlepsze zabiegi na brzuch- nasze TOP 3

Masz pytanie?

redukcja tkanki tłuszczowej emtone
Spis treści

Oponka na brzuchu to problem, z którym boryka się mnóstwo osób w różnym wieku. Tkanka tłuszczowa gromadzi się w tym miejscu najczęściej z powodu niewłaściwych nawyków żywieniowych i zbyt małej ilości ruchu. Dodatkowo ma na to wpływ: przewlekły stres, niedobór snu, używki oraz przyjmowanie niektórych leków. Jędrny, płaski brzuch to marzenie wielu kobiet i mężczyzn. Aby zredukować zlokalizowaną miejscowo tkankę tłuszczową, poprawić napięcie skóry oraz wyrzeźbić mięśnie, czasem nie wystarczy zbilansowana dieta i ćwiczenia. Najlepszym sposobem wymodelowania sylwetki są zabiegi na brzuch. Nowoczesne zabiegi na ciało z zastosowaniem innowacyjnych urządzeń są niezwykle skuteczne w usuwaniu miejscowej, opornej tkanki tłuszczowej. Z roku na rok terapie te cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na swoją efektywność, która przekłada się na satysfakcję pacjentów. Na jakie zabiegi warto się zdecydować?

Skuteczne zabiegi na brzuch

Odchudzanie brzucha nie jest proste. Aby pozbyć się oponki brzusznej należy się zdrowo odżywiać oraz prowadzić aktywny tryb życia. Warto unikać słodyczy, alkoholu, przetworzonej żywności, białej mąki, a także tłustych, smażonych produktów. Często nawet szczupłe osoby, które ćwiczą i dbają o zdrowy styl życia, mają problem z miejscową tkanką tłuszczową na brzuchu. Dlatego w proces wysmuklania i ujędrniania sylwetki warto włączyć specjalne zabiegi modelujące, napinające i redukujące tłuszcz, takie jak Emtone, Emsculpt czy Endermologia LPG Alliance.

Emtone – redukcja tkanki tłuszczowej

Emtone to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów usuwających tkankę tłuszczową, cellulit
i ujędrniających ciało – bezinwazyjnie, bezboleśnie, szybko. Urządzenie BTL Emtone to połączenie dwóch najbardziej efektywnych, sprawdzonych i przebadanych technologii – monopolarnej fali radiowej i ukierunkowanej fali akustycznej.

Fala radiowa o wysokiej częstotliwości dociera na głębokość około 4 cm, czyli do tkanki podskórnej, gdzie dochodzi do jej podgrzania do temperatury 45-55 stopni. Efekt termiczny powoduje kontrolowaną śmierć komórek tłuszczowych oraz stymuluje do odbudowy i produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu brzuch staje się ujędrniony, zmniejsza się również ilość tłuszczu. Fala akustyczna natomiast uszkadza komórki tłuszczowe, co przyspiesza lipolizę. W ten sposób z organizmu zostają usunięte toksyny i uwolniony tłuszcz, a także poprawione zostaje krążenie. Skóra staje się elastyczniejsza, jędrniejsza, gładsza, a ciało szczuplejsze w obszarze zabiegowym.

Przeprowadzone dotychczas badania kliniczne potwierdzają, że po serii zabiegów Emtone następuje redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej brzucha, likwidacja wiotkości oraz redukcja cellulitu. Dodatkowo dotlenione zostają tkanki oraz poprawia się ukrwienie skóry.

Emsculpt – wyrzeźbiony, płaski brzuch

Emsculpt BTL to prawdziwa rewolucja wśród zabiegów modelujących ciało, redukujących tłuszcz oraz rzeźbiących mięśnie brzucha. Emsculpt to jedyne urządzenie na rynku, które wykorzystuje innowacyjną technologię HIFEM. W trakcie zabiegu energia elektromagnetyczna o wysokiej częstotliwości wywołuje ponad 20 000 intensywnych skurczów mięśni. Taki trening nie jest możliwy do osiągnięcia podczas samodzielnego wykonywania ćwiczeń ze względu na dużą liczbę i długość skurczów.

W trakcie stymulowania mięśni, równocześnie spalana jest tkanka tłuszczowa (około 19% przy wzroście masy mięśniowej o 16%). Zwiększa się objętość i gęstość mięśni, dzięki czemu stają się one większe, lepiej widoczne, zarysowane i napięte. Do tego skóra brzucha jest ujędrniona i napięta.

Endermologia LPG Alliance – ujędrnienie brzucha

Endermologia LPG Alliance to nowoczesna technologia mechanicznej stymulacji tkanek. Przed zabiegiem pacjent zakłada specjalny strój „endermowear”, który ułatwia manewrowanie rolką po ciele, a także zwiększa komfort terapii. Następnie kosmetolog przesuwa głowicą masującą po brzuchu. Dochodzi wówczas do sekwencyjnego zasysania fałd skóry oraz jej stymulacji poprzez imitowanie ruchów dłoni masażysty. Zabieg stymuluje krążenie krwi i limfy, poprawia metabolizm, oczyszcza z toksyn oraz pobudza procesy regeneracyjne w tkankach. Dzięki temu dochodzi do produkcji kolagenu i elastyny. Skóra na brzuchu staje się jędrna. Zmniejsza się obwód w talii. Sylwetka jest wysmuklona i wymodelowana. Cellulit zniwelowany. Dodatkowo poprawia się stan skóry.

Po serii 12 zabiegów Endermologii LPG Alliance następuje ujędrnienie skóry o 82%, zmniejszenie obwodu talii o 5 cm i wygładzenie skórki pomarańczowej o 99%.

Zabiegi na brzuch – podsumowanie

Marzysz o płaskim brzuchu bez oponki? Skorzystaj z bezinwazyjnych, bezpiecznych i skutecznych zabiegów ujędrniających i redukujących tkankę tłuszczową. W sposób szczególny polecamy Emtone, Emsculpt i Endermologię LPG Alliance. Już po serii kilku terapii będziesz cieszyć się mniejszym obwodem talii, smukłą sylwetką oraz napiętą i elastyczną skórą. W klinice Absolu łączymy zabiegi i technologie w programy zabiegowe tak, aby zapewnić pacjentom jak najwyższą skuteczność i widoczną satysfakcję z zabiegu. Nasz flagowy, bestsellerowy program 5+5 to połączenie na jednej sesji zabiegowej zabiegów EMTONE i EMSCULPT. W efekcie po 5 sesjach pacjenci cieszą się smukłym brzuchem, redukcją tkanki tłuszczowej, poprawą elastyczności i jędrności skóry oraz zarysowanymi mięśniami i rozbudowaną masą mięśniową na brzuchu.

5/5 - (5 głosów)
Picture of Barbara Goździkowska
Barbara Goździkowska
W branży Beauty pracuję już prawie 30 lat, moja pasja to holistyczna dbałość o zdrowie, urodę i samopoczucie, aby jak najdłużej utrzymać ciało i skórę w zdrowiu i dobrej kondycji. Stworzenie Absolu, Kliniki Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej jest realizacją moich marzeń i pasji, aby oferować Pacjentom najbardziej nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość zabiegów, żeby zachować młody, zdrowy, naturalny wygląd na dłużej. Specjalizuję się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, stawiam na nowoczesne, bezpieczne, skuteczne i minimalnie inwazyjne zabiegi, które w naturalny sposób odmładzają i regenerują skórę.
Top Zabiegi
Światowa Innowacja!
Jedyny Laser Wolumetryczny
Red Touch PRO
NIEPOWTARZALNA PROMOCJA