EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Emsculpt ‒ co to jest, na czym polega?

Masz pytanie?

emsculpt
Spis treści

Nieinwazyjna, bezbolesna terapia, dzięki której pozbędziemy się zbędnej tkanki tłuszczowej, a jednocześnie wyrzeźbimy mięśnie i zwiększymy jędrność skóry? Odpowiedzią jest Emsculpt.

Jak wyglądają zabiegi z wykorzystaniem Emsculpt i jakie efekty przynoszą? Kiedy w szczególności są zalecane? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury!

Emsculpt ‒ co to?

Emsculpt to innowacyjne urządzenie, które jednocześnie rzeźbi mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową. Jest to jedyna na rynku maszyna, w przypadku której zastosowano opatentowaną technologię HIFEM, czyli zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości.

HIFEM, poprzez zastosowaną w urządzeniu energię, stymuluje mięśnie do pracy, wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni. Tak intensywne skurcze sprawiają, że tkanka mięśniowa przebudowuje swoją strukturę oraz wytwarza nowe włókna mięśniowe. Mięśnie stają się większe, napięte i bardziej widoczne, ilość tkanki tłuszczowej natomiast maleje.

Emsculpt ‒ na czym polega zabieg?

Zabieg wykonywany jest przez kosmetologa. W pierwszej kolejności przeprowadzana jest konsultacja, podczas której specjalista omawia szczegóły terapii, ustala częstotliwość i liczbę zabiegów oraz weryfikuje, czy nie istnieją przeciwwskazania do wykonania terapii.

Podczas zabiegu właściwego do danej partii ciała przykładane są dwie płaskie głowice, które transmitują energię pobudzającą pracę mięśni. Obszar zabiegowy stanowić mogą:

 • brzuch
 • pośladki
 • uda przód/tył
 • ramiona biceps/ triceps
 • łydki

Mięśnie pracują w trzech trybach supramaksymalnych skurczy. Parametry dobierane są indywidualnie. Terapia jest nieinwazyjna, bezbolesna, trwa około 30 minut.

Emsculpt ‒ wskazania i przeciwwskazania

Wskazania do zabiegu to przede wszystkim potrzeba redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wyrzeźbienia, wzmocnienia mięśni. Zabieg będzie też dobrą opcją dla osób zmagających się z takimi niedoskonałościami, jak:

 • wiotki, nieumięśniony brzuch
 • płaskie, opadające pośladki
 • nieregularna powierzchnia skóry
 • konieczność przygotowania mięśni do treningów.

Emsculpt ‒ efekty

Seria zabiegów ‒ najczęściej optymalnym rozwiązaniem jest przeprowadzanie 4 zabiegów, daje widoczne efekty, których nie jesteśmy w stanie osiągnąć podczas standardowych treningów. Rezultaty terapii to przede wszystkim:

 • redukcja tkanki tłuszczowej o 19%
 • wzrost masy mięśniowej o 16%
 • wyrzeźbione, widoczne mięśnie
 • ujędrnione, uniesione pośladki
 • ujędrniona, napięta skóra
 • wzmocnione mięśnie brzucha, talii, ramion
 • w przypadku osób regularnie uprawiających sport, wzrost efektywności podczas treningów

W celu uzyskania jeszcze lepszych efektów, ów zabieg warto połączyć z terapią z wykorzystaniem urządzenia Emtone oraz z Endermologią LPG.

Emsculpt ‒ dlaczego jeszcze warto zdecydować się na taki zabieg?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że samo odchudzanie to dopiero połowa sukcesu. Mimo pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej, nadal zmagać się będziemy z różnymi niedoskonałościami, na przykład z płaskimi pośladkami. Emsculpt sprawi, że pośladki staną się jędrne i lekko uniesione, a na brzuchu pojawi się na imponujący sześciopak.

Podsumowanie

Emsculpt to innowacyjne urządzenie, dzięki któremu możemy jednocześnie zadbać o redukcję tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie mięśni i zwiększenie jędrności skóry. Terapia jest nieinwazyjna i bezbolesna, zazwyczaj przeprowadza się serię 4 zabiegów. W zależności od potrzeb obszar zabiegowy stanowić mogą: brzuch, pośladki, ramiona, uda.

5/5 - (5 głosów)
Picture of Barbara Goździkowska
Barbara Goździkowska
W branży Beauty pracuję już prawie 30 lat, moja pasja to holistyczna dbałość o zdrowie, urodę i samopoczucie, aby jak najdłużej utrzymać ciało i skórę w zdrowiu i dobrej kondycji. Stworzenie Absolu, Kliniki Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej jest realizacją moich marzeń i pasji, aby oferować Pacjentom najbardziej nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość zabiegów, żeby zachować młody, zdrowy, naturalny wygląd na dłużej. Specjalizuję się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, stawiam na nowoczesne, bezpieczne, skuteczne i minimalnie inwazyjne zabiegi, które w naturalny sposób odmładzają i regenerują skórę.
Top Zabiegi
Światowa Innowacja!
Jedyny Laser Wolumetryczny
Red Touch PRO
NIEPOWTARZALNA PROMOCJA