EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Ceny medycyny estetycznej w 2023 roku

Masz pytanie?

klinika medycyny estetycznej warszawa
Spis treści

Ceny zabiegów medycyny estetycznej są bardzo zróżnicowane. Uzależnione są od kilku czynników obiektywnych, jak i polityki cenowej kliniki. Oczywiście najważniejsze elementy, które rzutują na ceny to rodzaj zabiegu, ale także liczba terapii, rodzaj zastosowanych preparatów, jakość urządzeń i kompetencje specjalistów.
Filozofią kliniki Absolu jest zapewnienie oferty zabiegowej premium i najwyższego standardu opieki w atrakcyjnych cenach. Chcemy, żeby jak najwięcej Pacjentek i Pacjentów mogło dbać o siebie w profesjonalny sposób i cieszyć się zdrowym, młodym wyglądem.

Jakie są ceny zabiegów medycyny estetycznej w 2023 roku w Absolu, w klinice, w której stawiamy na holistyczne podejście do zdrowia i urody i dbamy o najwyższe standardy?

Ceny zabiegów medycyny estetycznej

Endermologia LPG Alliance

Endermologia LPG Alliance to zabieg modelujący i ujędrniający ciało, wysmuklający sylwetkę, pozwalający na redukcję miejscowych złogów tłuszczowych oraz skórki pomarańczowej.

Pojedynczy zabieg na ciało (40 minut), w cenie promocyjnej, to wydatek od około 250 zł. Ceny za pakiet 5 zabiegów zaczynają się od 1000 zł. 10 zabiegów w cenie standardowej to wydatek od 3000 zł, w promocji od około 1800 zł.

Endermolift

Endermolift to zabieg, który doskonale radzi sobie z oznakami starzenia. Seria zabiegów pozwala na redukcję takich niedoskonałości, jak zmarszczki i bruzdy, opadające policzki, worki pod oczami, podwójny podbródek, brak napięcia, niejednolity koloryt. Obszar zabiegowi stanowić mogą twarz, szyja, dekolt.

Standardowe ceny jednego zabiegu zaczynają się od 300 zł, ceny promocyjne od około 200 zł. Seria 5 zabiegów to koszt od około 1500 zł i od około 950 zł w promocji.

Hydrafacial

Hydrafacial to zabieg oczyszczająco-rewitalizujący. Dzięki terapii skóra jest nie tylko dogłębnie oczyszczona i odświeżona, ale też rozświetlona i bardziej elastyczna. Kolejny efekt zabiegu to zwężone pory.

Ile kosztuje Hydrafacial? Ceny, tak jak w przypadku poprzednich terapii, są zróżnicowane.

Hydrafacial deluxe (mikrodermabrazja wodna+substancje aktywne, peeling kwasowy glikolowo-salicylowy GlySal 7%; 15%; 30%) ‒ cena jednego zabiegu to koszt od około 550 zł, ceny promocyjne zaczynają się od 450 zł. Pakiet 3 zabiegów w standardowej cenie to wydatek od 1650 zł, ceny promocyjne zaczynają się od 1200 zł.

Hydrafacial red carpet (mikrodermabrazja wodna+substancje aktywne) ‒ cena za jeden zabieg wynosi od około 500 zł, w przypadku promocji ceny zaczynają się od około 400 zł. Pakiet trzech zabiegów to koszt od około 1500 zł i od około 1100 zł w promocji.
Warto dodać, że dbając o maksymalny komfort i satysfakcję Pacjentów w klinice Absolu do każdego z zabiegów Hydrafacial na twarz oferujemy pacjentom gratisowy zabieg na ciało, drenaż limfatyczny o wartości 100 zł za 30 min.

Dermapen 4.0

Dermapen 4.0, czyli mikronakłuwanie lub mezoterapia mikroigłowa to zabieg pozwalający na redukcję oznak starzenia, przebarwień, blizn, rozstępów. Ceny mikronakłuwania wyglądają następująco:

Dermapen 4.0 + koktajl z substancjami aktywnymi + maska pozabiegowa – 1 zabieg na twarz kosztuje od 800 zł, ceny promocyjne zaczynają się już od 600 zł. Pakiet 3 zabiegów standardowo kosztuje od 2400 zł, w promocji od około 1700 zł.
Dermapen 4.0 + kwas PRX-T33/BioRePeel/Uber Peel + maska pozabiegowa na twarz ‒ standardowe ceny zabiegu zaczynają się od 950 zł, ceny promocyjne od około 700 zł. Pakiet 3 zabiegów to wydatek od 2700 zł. Dzięki promocjom lub rabatom cena pakietu może zmaleć nawet do około 1950 zł.
Dermapen 4.0 + kwas PRX-T33/BioRePeel/Uber Peel + maska pozabiegowa, dodatkowy obszar do zabiegu ‒ regularna cena jednego zabiegu to około 200 zł, cena promocyjna to około 150 zł. Pakiet 3 zabiegów to wydatek od 600 zł, ceny promocyjne zaczynają się od 400 zł.
Dermapen 4.0 + koktajl z substancjami aktywnymi, dodatkowy obszar do zabiegu ‒ ceny regularne zaczynają się od 150 zł, ceny promocyjne od około 100 zł. Seria 3 zabiegów to koszt od 450 zł, cena pakietu w promocji to około 300 zł.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to gwarancja nawilżenia i odmłodzenia skóry. Ile kosztuje taki zabieg? Ceny uzależnione są między innymi od rodzaju użytych preparatów. Najbardziej topowe wśród naszych Pacjentów jak i na rynku to Neauvia Organic Hydrodeluxe 2,5 ml, która jest połączeniem nieusieciowanego kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia oraz NCTF 135 HA 3 ml, który jest połączeniem wolnego kwasu hialuronowego z 59 składnikami aktywnymi

Mezoterapia NCTF 135 HA ‒ ceny regularne jednego zabiegu zaczynają się od 700zł, ceny z rabatem od 600 zł za aż 3 ml preparatu, czyli całą ampułkę, która pozwala na wykonanie zabiegu na twarz i na szyję. Seria trzech zabiegów to koszt od 2100 zł, bez promocji, ewentualne rabaty i promocje za pakiet 3 zabiegów mogą zmniejszyć cenę nawet do około 1500 zł, czyli 500 zł za pojedynczy zabieg mezoterapii na twarz i szyję.

Mezoterapia igłowa Neauvia Organic Hydrodeluxe 2,5 ml‒ ceny regularne zaczynają się od 1100 zł, ceny promocyjne od 700 zł za ampułkę o pojemności 2,5 ml, co pozwala na wykonanie zabiegu na twarz i szyję. Pakiet 3 zabiegów to wydatek od 3300 zł bez promocji, ceny promocyjne za pakiet startują natomiast od 1950 zł. Są to wyjątkowo atrakcyjne ceny za dwa obszary zabiegowe.

Dodatkową korzyścią, podnoszącą atrakcyjność cen zabiegów mezoterapii igłowej w klinice Absolu jest sposób podania mezoterapii. Zabieg wykonywany jest specjalnym urządzeniem Vital Injector, z jednorazową sterylną multi-igłą, które nie tylko pozwala na bardziej precyzyjne podanie preparatu na odpowiednią głębokość ale zastosowanie próżni w urządzeniu pozwala na podanie preparatu bez depozytów, czyli charakterystycznych dla tradycyjnej mezoterapii grudek i przy mniejszej bolesności. Oznacza to większy komfort oraz brak rekonwalescencji po zabiegu mezoterapii igłowej.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, podczas którego wykorzystana jest synergia dwóch innowacyjnych technologii: mikronakłuwania i radiofrekwencji, czyli fali radiowej. Efekty zabiegu to przede wszystkim odmłodzenie, lifting , regeneracja i głęboka przebudowa skóry skóry. Jak wyglądają ceny zabiegu?

RF na twarz ‒ zabieg radiofrekwencji mikroigłowej na twarz to wydatek od 1900 zł, ceny promocyjne zaczynają się od 990 zł. Seria trzech zabiegów to koszt od 4800 zł, pakiety promocyjne dostępne są już od około 2700 zł.

Dodatkowy obszar (szyja, dekolt, 20 x 20 cm) ‒ kosztuje 400 zł.
Ciało (20 cm x 20 cm) ‒ ceny standardowe zaczynają się od 1900 zł, promocyjne od 1200 zł. Pakiet trzech zabiegów to koszt od 4800 zł, ceny promocyjne zaczynają się od 3000 zł.

Stymulatory

Stymulatory to nowoczesne preparaty stosowane w medycynie estetycznej. Jednym z najpopularniejszych biostymulatorów jest Nucleofill, preparat na bazie polinukleotydów.

Ceny standardowe biostymulatorów zaczynają się od 1200 zł, ceny promocyjne od 1000 zł. Cena trzech zabiegów to natomiast od 3600 zł i od 2500 zł w promocji.

Depilacja laserowa

Ceny depilacji laserowej uzależnione są od obszaru zabiegowego i liczby zabiegów.

Cena 1 zabiegu depilacji laserowej, obejmującego 5 obszarów (uda, kolana, łydki, bikini, pachy), zaczyna się od 1550 zł, ceny promocyjne startują już od 500 zł. Pakiet 3 zabiegów to wydatek od 6200 zł, ale w promocji już od 1800 zł.
Cena promocyjna za za obszar 5 obszarów jest wyjątkowo atrakcyjna, zgodnie z filozofią kliniki Absolu, żeby depilacja laserowa i komfort gładkiej skóry nie były luksusem, na który stać tylko nielicznych.

Pakiet 5x Emtone+ 5x Emsculpt

Płaski brzuch, z sześciopakiem, to marzenie niejednej i niejednego z nas. Z pomocą przychodzi duet w postaci Emtone + Emsculpt.

Pakiet Absolu, który obejmuje 5 zabiegów na brzuch i mięśnie brzucha z wykorzystaniem urządzenia BTL EMSCULPT i 5 zabiegów na brzuch BTL EMTONE będzie strzałem w dziesiątkę. Cena pakietowa zaczyna się od 2500 zł łącznie za 10 zabiegów, czyli 250 zł za pojedynczy zabieg w pakiecie. Cena regularna zabiegów zaczyna się od 6400 zł.

Ceny zabiegów a wybór kliniki

Wybierając klinikę piękna, dokładnie zweryfikuj zarówno ceny zabiegów, jak i umiejętności specjalistów, rodzaje urządzeń, za pomocą których przeprowadzane są terapie, rodzaje preparatów. Pamiętaj, że chodzi tutaj o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo.

5/5 - (1 głosów)
Picture of Barbara Goździkowska
Barbara Goździkowska
W branży Beauty pracuję już prawie 30 lat, moja pasja to holistyczna dbałość o zdrowie, urodę i samopoczucie, aby jak najdłużej utrzymać ciało i skórę w zdrowiu i dobrej kondycji. Stworzenie Absolu, Kliniki Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej jest realizacją moich marzeń i pasji, aby oferować Pacjentom najbardziej nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość zabiegów, żeby zachować młody, zdrowy, naturalny wygląd na dłużej. Specjalizuję się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, stawiam na nowoczesne, bezpieczne, skuteczne i minimalnie inwazyjne zabiegi, które w naturalny sposób odmładzają i regenerują skórę.
Top Zabiegi
AKCJA CIAŁO!
Zredukuj tkankę tłuszczową, cellulit, ujędrnij ciało!

Najbardziej nowoczesne, skuteczne technologie modelowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej

PROMOCJA 6 zabiegów - 45% taniej!