EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Jak uwydatnić kości policzkowe?

Masz pytanie?

wolumetria twarzy
Spis treści

Kości policzkowe są jednym z najbardziej zauważalnych elementów struktury twarzy, nadając jej zarys i kontur. Ich właściwe uwydatnienie może nadać twarzy młodszy, świeższy i bardziej wyrafinowany wygląd. Poniżej prezentujemy kilka zabiegów, które uwydatnią kości policzkowe.

Masaż twarzy

Różne rodzaje masażu twarzy dają korzyści dla skóry i mięśni twarzy, w danym stopniu mogą też pomóc w uwydatnieniu kości policzkowych, choć nie w takiej skali i nie tak bezpośrednio jak profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Masaż twarzy wpływa korzystnie na krążenie krwi i limfy, ale również daje efekt odstresowania i relaksu.
Stymulacja krążenia determinuje lepsze odżywienia skóry i daje jej zdrowszy wygląd.
Odpowiednio przeprowadzony masaż twarzy, np. masaż kobido, redukuje obrzęki, co wpływa na zarys konturu twarzy.Redukcja zastojów limfatycznych sprawia, że kości policzkowe mogą wydawać się bardziej wyraźne.

Wypełnieniacze kwasem hialuronowym- wolumetria twarzy

Z pomocą wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, lekarz medycyny estetycznej jest w stanie efektywnie uwydatnić kości policzkowe. Kiedy kwas hialuronowy jest wstrzykiwany pod skórę w rejonie kości policzkowych, może dodawać objętości lub wypełniać obszary, które mogły stracić objętość w wyniku procesu starzenia. Efektem tego są wyraźniej zarysowane kości policzkowe, co może dodać twarzy bardziej młodzieńczy wygląd.
Zabiegi wolumetrii twarzy kwasem hialuronowym modeluje rysy twarzy w bezpieczny i bezbolesny sposób.
Efekty wolumetrii są widoczne natychmiast, twarz po liftingu jest odświeżona i wygląda młodziej. Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym polecana jest tym Pacjentom, którzy chcą uzyskać trwałe i widoczne efekt. Warto wspomnieć, że po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji. Rezultaty po wolumetrii utrzymują się nawet do dwóch lat. Należy pamiętać, żeby konsultować się z zaufanym lekarzem medycyny estetycznej. Dzięki pomocy eksperta, możemy wdrożyć optymalny plan zabiegów przeciwstarzeniowych.

Korekta konturu twarzy nićmi PDO

Nici PDO mają zdumiewający efekt odmładzający. Korygują kontur twarzy, podnoszą opadające partie twarzy, doskonale modelują policzki i linię żuchwy. Pomagają także w eliminacji podwójnego podbródka oraz wysmukleniu brody.
Rezultaty zabiegów nićmi PDO są widoczne niemal od razu, bez potrzeby rekonwalescencji.
Lifting nićmi jest idealny dla osób, które spodziewają się skutecznego ale też naturalnego odmłodzenia, bez długotrwałych serii zabiegów.

Przed zabiegiem, przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem, aby omówić oczekiwania pacjenta. Dla większego komfortu, przed zabiegiem podawany jest krem znieczulający.
Lekarz medycyny estetycznej umieszcza nici liftingujące pod skórą w określonych miejscach za pomocą specjalnej igły. Aby osiągnąć bardziej zauważalne efekty odmłodzenia, warto połączyć zabieg nićmi pdo z wypełnianiem kwasem hialuronowym.
Zabieg nićmi pdo nie wymaga rekonwalescencji, jednak skóra może być zaczerwieniona i lekko opuchnięto. Dyskomfort po zabiegu powinien zniknąć w ciągu kilku dni.

Jak uwydatnić kości policzkowe – podsumowanie

Uwydatnianie kości policzkowych nie jest procesem jednorazowym. Niezależnie od tego, czy wybierzesz skonsultowane z lekarzem zabiegi medycyny estetycznej, czy zdecydujesz się na naturalne metody, ważne jest, aby na co dzień dbać o zdrową dietę, ruch na świeżym powietrzu oraz spożywanie kilku litrów wody dziennie.
Zapraszamy do naszej kliniki Absolu w Warszawie, gdzie doświadczeni specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze metody uwydatnienia Twoich kości policzkowych, abyś mogła cieszyć się zarysowaną, młodszą i świeższą twarzą.

5/5 - (1 głosów)
Picture of Barbara Goździkowska
Barbara Goździkowska
W branży Beauty pracuję już prawie 30 lat, moja pasja to holistyczna dbałość o zdrowie, urodę i samopoczucie, aby jak najdłużej utrzymać ciało i skórę w zdrowiu i dobrej kondycji. Stworzenie Absolu, Kliniki Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej jest realizacją moich marzeń i pasji, aby oferować Pacjentom najbardziej nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość zabiegów, żeby zachować młody, zdrowy, naturalny wygląd na dłużej. Specjalizuję się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, stawiam na nowoczesne, bezpieczne, skuteczne i minimalnie inwazyjne zabiegi, które w naturalny sposób odmładzają i regenerują skórę.
Top Zabiegi
Światowa Innowacja!
Jedyny Laser Wolumetryczny
Red Touch PRO
NIEPOWTARZALNA PROMOCJA