EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Lifting pośladków ‒ jaką metodę wybrać?

Masz pytanie?

lifting pośladków
Spis treści

Obecne kanony urody to szczupła, wysportowana sylwetka z płaskim brzuchem, zarysowaną talią i jędrne, umięśnione, tzw ‘brazylijskie pośladki’. Mięśnie pośladkowe to niezwykle ważne mięśnie ciała, odpowiadają za prawidłową pracę stawów biodrowych, czy kręgosłupa. Jednocześnie odpowiadają za walory estetyczne, czyli ładny wygląd pupy.

Jeśli masz płaską pupę, aby poprawić jej wygląd musisz zbudować masę mięśni pośladkowych. Są na to sposoby.

Na kształt i wygląd pośladków wpływa wiele czynników. Są to między innymi aktywność fizyczna, dieta, tryb pracy (praca siedząca nie służy pupie). Nie możemy też pominąć upływającego czasu. Wraz ze starzeniem się organizmu, skóra traci swoją jędrność i elastyczność. Jak temu zaradzić? Tutaj z pomocą przychodzą specjalistyczne zabiegi liftingujące i budujące i rozwijające mięśnie pośladków.

Emsculpt ‒ jędrna i zgrabna pupa

Metod liftingu pośladków jest wiele. Na jakie rozwiązanie warto więc się zdecydować? Dziś skupimy się na metodzie Emsculpt. Na czym polega taka terapia i jakie efekty pozwala uzyskać? 

Emsculpt to innowacyjne, jedyne na rynku urządzenie, wykorzystujące opatentowaną technologię HIFEM, czyli zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości. 

HIFEM wywołuje ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni. Skurcze sprawiają, że tkanka mięśniowa przebudowuje swoją strukturę, wytwarzane są nowe włókna mięśniowe, a gęstość i objętość mięśni zwiększają się. 

Terapia, na którą składają się zazwyczaj 4 zabiegi, to redukcja tkanki tłuszczowej o około 19% przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej o 16%. 

Emsculpt ‒ jak przebiega zabieg? 

Jak przebiega zabieg? W pierwszej kolejności przeprowadzana jest konsultacja. Specjalista musi poznać oczekiwania pacjenta, a co więcej, sprawdzić, czy nie istnieją przeciwwskazania do zabiegu. Jeśli przeciwwskazania nie występują, można rozpocząć terapię. 

Kosmetolog przykłada do obszaru zabiegowego, w tym przypadku do pośladków, dwie płaskie głowice. Głowice transmitują energię, która wywołuje bardzo intensywną pracę mięśni. Parametry zabiegu dostosowywane są do indywidualnych potrzeb pacjenta. 

Cała procedura trwa około 30 minut. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, nie wymaga specjalnych przygotowań. 

Emsculpt plus Emtone, czyli terapia łączona 

Nie musimy ograniczać się do jednej metody. Emsculpt warto połączyć z terapią z wykorzystaniem urządzenia Emtone. Emsculpt i Emtone to duet dwóch niezwykle skutecznych technologii. Zabiegi doskonale się uzupełniają i sprawiają, że możemy uzyskać znakomite efekty w dość krótkim czasie. 

Terapia Emtone ‒ na czym polega? 

Emtone to nowoczesne urządzenie, w przypadku którego do czynienia mamy z działaniem monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej fali akustycznej. Jak przebiega terapia? 

Tak samo jak w przypadku Emsculpt, wszystko rozpoczyna się od konsultacji i wykluczenia przeciwwskazań. Jeśli nie istnieją przeszkody do wykonania zabiegów, można rozpocząć terapię. 

Na pośladki nakładany jest żel przewodzący. Następnie kosmetolog przykłada głowicę i wykonuje ruchy okrężne. Jak już wspomnieliśmy powyżej, głowica emituje dwa rodzaje fal: radiowe i akustyczne. Fala radiowa, uważana za jedną z najskuteczniejszych w medycynie estetycznej, dociera do tkanki podskórnej i wywołuje efekt termiczny. Prowadzi to do uruchomienia produkcji kolagenu, pośladki wysmuklają się, zwiększa się ich jędrność. Fala akustyczna natomiast rozbija zwłóknienia tworzące skórkę pomarańczową, usprawnia proces lipolizy, wpływa na krążenie krwi.

Zabieg nie wywołuje dolegliwości bólowych, pacjent odczuwa delikatne ciepło oraz drgania. 

Emtone ‒ efekty zabiegu? 

Jakich efektów możemy spodziewać się po zabiegach z wykorzystaniem Emtone? Są to przede wszystkim:

  • redukcja cellulitu,
  • lepsze ukrwienie skóry,
  • dotlenienie tkanek,
  • wyrównanie nierówności skóry.

Podsumowanie

Każda z nas może cieszyć się zgrabnymi, jędrnymi pośladkami. Trening i dieta mogą jednak okazać się niewystarczające. Doskonałym wsparciem będą tutaj specjalistyczne zabiegi, na przykład Emsculpt plus Emtone. Taka terapia to gwarancja uniesionych, jędrnych pośladków , wzmocnienia i rozbudowy mięśni pośladkowych oraz redukcji cellulitu. 

4.9/5 - (7 głosów)
Picture of Barbara Goździkowska
Barbara Goździkowska
W branży Beauty pracuję już prawie 30 lat, moja pasja to holistyczna dbałość o zdrowie, urodę i samopoczucie, aby jak najdłużej utrzymać ciało i skórę w zdrowiu i dobrej kondycji. Stworzenie Absolu, Kliniki Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej jest realizacją moich marzeń i pasji, aby oferować Pacjentom najbardziej nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość zabiegów, żeby zachować młody, zdrowy, naturalny wygląd na dłużej. Specjalizuję się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, stawiam na nowoczesne, bezpieczne, skuteczne i minimalnie inwazyjne zabiegi, które w naturalny sposób odmładzają i regenerują skórę.
Top Zabiegi
Światowa Innowacja!
Jedyny Laser Wolumetryczny
Red Touch PRO
NIEPOWTARZALNA PROMOCJA