EN
Szukaj
Szukaj
Close this search box.

Program łączony Smukłe ciało

smukłe ciało

INNOWACYJNY I NAJSILNIEJSZY BEZINWAZYJNY PROGRAM, o holistycznym działaniu. Ma za zadanie poprawę struktury ciała w problematycznych obszarach – redukcja cellulitu, wysmuklenie, wygładzenie, ujędrnienie, poprawa elastyczności skóry, rzeźba brzucha i pośladków. Marzysz o smukłym jędrnym ciele? To jest możliwe!
Program zabiegowy SMUKŁE CIAŁO składa się z 18 zabiegów i łączy trzy najbardziej skuteczne technologie w modelowaniu ciała :

  1. Endermologia LPG Alliance
  2. Emtone
  3. Emsulpt

Pakiet obejmuje 6 sesji zabiegowych : 6 X Endermologia LPG Alliance na dowolne 4 obszary ciała, 6 X Emtone na wybraną partię , 6 X Emsculpt na wybraną partię.

Łącznie 18 zabiegów na ciało w trakcie 6 sesji zabiegowych.

Zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowszych urządzeń medycznych do modelowania, ujędrniania ciała i redukcji cellulitu.

Endermologia LPG Alliance – to bardzo skuteczna, bezpieczna i nieinwazyjna technologia mechanicznej stymulacji tkanek oparta na masażu podciśnieniem. Potrójne działanie podczas zabiegu działa na redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry i wygładzenie cellulitu.

BTL EMSCULPT – rewolucyjne urządzenie do modelowania ciała, działa na zasadzie stymulowania supramaksymalnych skurczy mięśni, podczas stymulowania mięśni jednocześnie spala tkankę tłuszczową. Po serii zabiegów pacjent widzi wyjątkową satysfakcję z poprawy wyglądu – dzięki jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększeniu gęstości i objętości mięśni.

Zabieg jest #1 nieinwazyjnym zabiegiem na modelowanie mięśni brzucha oraz doskonale się sprawdza jako lifting pośladków poprzez rozbudowę mięśni.

BTL EMTONE – to technologiczna innowacja w zabiegach ujędrniania ciała i redukcji cellulitu oraz pozostałych oznak niedoskonałości skóry, takich jak wiotkość skóry i brak jędrności.

Jest to połączenie w jednej aplikacji i jednoczesnym zabiegu dwóch najskuteczniejszych, sprawdzonych i bezpiecznych technologii- monopolarnej radiofrekwencji i ukierunkowanej fali akustycznej. Skóra się zagęszcza, ujędrnia, poprawia się elastyczność. Następuje redukcja cellulitu i wygładzenie skóry.

EFEKTY : wysmuklenie i ujędrnienie ciała, redukcja obwodów, poprawa struktury skóry , ujędrnienie, redukcja cellulitu i wygładzenie ciała, zagęszczenie skóry, wymodelowanie i wyrzeźbienie mięśni. W zależności od wybranego obszaru zabiegowego bezinwazyjny lifting pośladków.

TERAZ OFERUJEMY WYJĄTKOWĄ PROMOCJĘ NA START
18 zabiegów na 6 sesjach zabiegowych trwających ok 1,5 godziny

CENNIK

ZabiegCena pakietowaCena regularna
18 zabiegów - 6 wizyt - 3 technologie ( 250 PLN za pojedynczy zabieg w programie )
6 x Endermologia LPG Alliance ( masaż podciśnieniem, poprawa krążenia, ujędrnenie)1300 PLN
6 x EMSCULPT ( modelowanie, redukcja tkanki tłuszczowej)2700 PLN
6 x EMTONE ( redukcja cellulitu, ujędrnienie I zagęszczenie skóry)2700 PLN
Cena programu 18 zabiegów - 6 wizyt4500 PLN6700 PLN

Rezerwacja

Umów się na wizytę

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 21:00

Sobota 09:00 – 15:00

Jak oceniasz tę stronę?

HIT MIESIĄCA!

Program zabiegów Płaski Brzuch

3 najbardziej nowoczesne technologie modelowania ciała

PROMOCJA! DO -60% TANIEJ